Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 17 - Bracia - Solucja Devil May Cry 5 Devil May Cry 5 poradnik, solucja

Kolejna strona naszej solucji do gry Devil May Cry 5 zawiera opis przejścia misji Bracia. Czas na finalne starcie z Urizenem, który zyskał niebywałą moc po zjedzeniu owocu z drzewa Klifot.

Kierowana postać: Dante

Data: 15 czerwca, 02:01 PM

W tej misji, twoim przeciwnikiem ponownie będzie Urizen, który w końcu uzyskał pełnię mocy - Misja 17 - Bracia - Solucja Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

W tej misji, twoim przeciwnikiem ponownie będzie Urizen, który w końcu uzyskał pełnię mocy. Od razu doskocz wroga i atakuj go. W początkowych momentach walki będzie stał głównie w miejscu i atakował cię zaklęciami i atakami dystansowymi.

Z biegiem czasu przeciwnik będzie stawał się coraz mobilniejszy - Misja 17 - Bracia - Solucja Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Z biegiem czasu przeciwnik będzie stawał się coraz mobilniejszy. Koniecznie używaj psotnika, by szybko doskakiwać do wroga i atakować go. Uważaj przy tym na ataki pięścią i silne kopniaki, które mają całkiem dużo zasięgu.

Koniecznie uważaj również na promienie z powietrza, które bombardują cię z góry - Misja 17 - Bracia - Solucja Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Koniecznie uważaj również na promienie z powietrza, które bombardują cię z góry. Atakuj Urizena, aż ten przykucnie - pobij go chwilę, a ten zaraz zacznie być znacznie bardziej mobilny.

Wróg będzie miał podobne ataki jak wcześniej, ale zacznie się teleportować i tworzyć widmowe ostrza, które będą cię atakować z dystansu - Misja 17 - Bracia - Solucja Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Wróg będzie miał podobne ataki jak wcześniej, ale zacznie się teleportować i tworzyć widmowe ostrza, które będą cię atakować z dystansu. Pod koniec pojedynku Urizeni zacznie stawiać laserowe działa, które również zadają spore obrażeń.

W końcu jednak pokonasz wroga i po scence będziesz świadkiem odrodzenia brata Dantego i Vergil wróci do swojej prawdziwej formy.