Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Malphas - Boss w Devil May Cry 5 Devil May Cry 5 poradnik, solucja

Poniższa strona naszego poradnika do gry Devil May Cry 5 zawiera opis walki z bossem - Malphas. Ten żeński boss jest dość silny i potrafi zadać sporo obrażeń.

Malphas w Devil May Cry 5

Gdzie go odnaleźć: Misja 15 - Rozdroża: Nero - Malphas - Boss w Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Gdzie go odnaleźć: Misja 15 - Rozdroża: Nero

Postać: Nero

Malphas tworzy kolce, wykonuje skoki swoim wierzchowcem i znika z areny, wykorzystując teleporty. Ten boss potrafi napsuć sporo krwi, bo nawet gdy się do niego zbliżysz, będziesz pod ciągłym atakiem.

Staraj się nie stać pod bossem i koniecznie wyposaż się w Gerbera, która pozwoli ci uniknąć sporo ataków - Malphas - Boss w Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Staraj się nie stać pod bossem i koniecznie wyposaż się w Gerbera, która pozwoli ci uniknąć sporo ataków. Przy Malphas musisz być naprawdę mobilny, gdyż ataki jej bestii zadają masę obrażeń. W tle używaj broni dystansowej, by trochę ranić wroga z daleka.

W pewnym momencie, boss zniknie całkowicie z ekranu i będzie cię atakował szponami, które wyłonią się z nagłych miejsc - Malphas - Boss w Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

W pewnym momencie, boss zniknie całkowicie z ekranu i będzie cię atakował szponami, które wyłonią się z nagłych miejsc. Unikaj ataków i koniecznie uniknij opadającego ataku, który wykona boss na koniec ataku.

1 - Malphas - Boss w Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry
Gdy zadasz trochę obrażeń Malphas, jej wierzchowiec padnie nieprzytomny i będziesz miał chwilę, by zadać sporo obrażeń bossowi - Malphas - Boss w Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Gdy zadasz trochę obrażeń Malphas, jej wierzchowiec padnie nieprzytomny i będziesz miał chwilę, by zadać sporo obrażeń bossowi. Pod koniec starcia boss zacznie wskrzeszanie - atakuj go, póki jest zajęty.