Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobywać wysokie punkty za styl w Devil May Cry 5? Devil May Cry 5 poradnik, solucja

Punkty za styl otrzymujesz w trakcie walk toczonych w Devil May Cry 5. Z reguły styl oznacza twoją efektywność i efektowność - buduj skomplikowane kombinacje i wykorzystuj liczne umiejętności, by poprawić rangę stylu (od D - najgorsza, do SS - wyśmienita). Aby zdobywać dużo punktów:

  • Używaj różnych umiejętności zamiennie - zakupuj nowe, by zwiększyć różnorodność i siłę ataków,
  • Zadawaj duże obrażenia i szybko eliminuj wrogów (szczególnie istotne jest opanowanie ataków obszarowych i używanie ich w odpowiednim momencie),
  • Dobieraj nowe umiejętności tak, by zminimalizować odstępy czasu pomiędzy atakami. Np. jako Nero, gdy pokonasz lub odrzucisz jednego przeciwnika, użyj Linki, by szybko dostać się do kolejnego.
  • Staraj się nie otrzymywać obrażeń - wykonuj uniki lub używając umiejętności (np. niektóre Poskramiacze Nero powstrzymają szarżę wroga) powstrzymuj ataki przeciwników. Gdy otrzymasz obrażenia, choćby najmniejsze, twoja ranga combo jest anulowana obniżana lub anulowana (gdy była niska).
  • V na początku gry najlepiej radzi sobie z budową wysokich rang, nawet jeśli atakujesz wrogów obojgiem zwierząt używając ich podstawowych ataków.
  • Używaj Prowokacji (przycisk R). Jest to opcja dla bardziej wprawionych graczy - szydząc z wroga nieznacznie podnosisz rangę stylu; uważaj, gdyż trwa to kilka sekund i lepiej nie wystawiać się na ciosy - możesz używać Prowokacji, gdy wrogowie są jeszcze daleko lub właśnie ich powaliłeś.
Po prawej stronie ekranu ujrzysz rosnący wskaźnik stylu - gdy się zapełni, przejdziesz na kolejny poziom stylu - Jak zdobywać wysokie punkty za styl w Devil May Cry 5? - Devil May Cry 5 - poradnik do gry
Po prawej stronie ekranu ujrzysz rosnący wskaźnik stylu - gdy się zapełni, przejdziesz na kolejny poziom stylu

W zależności od tego, jaką rangę uda ci się zbudować w trakcie walki, tyle wynagrodzenia - w postaci czerwonych kul - otrzymasz. Punkty za styl gromadzą się w trakcie wszystkich starć w misji - na koniec otrzymasz rangę, która nie jest średnią zdobytych rang. Dlatego zdobywając w walkach niskie rangi, nadal możesz zasłużyć na wysoką po zakończeniu misji.