Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 02 - Klifot - Solucja Devil May Cry 5 Devil May Cry 5 poradnik, solucja

Kolejny rozdział do poradnika Devil May Cry 5 zawiera opis przejścia misji Klifot. Nero kieruje się śladem tajemniczych korzeni drzewa Klifot, by wrócić na szczyt drzewa i skonfrontować się z Urizenem.

Kierowana postać: Nero

Data: 15 czerwca, 05:32 AM

Po rozpoczęciu misji biegnij naprzód, a szybko natkniesz się na empusy - Misja 02 - Klifot - Solucja Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Po rozpoczęciu misji biegnij naprzód, a szybko natkniesz się na empusy. Pokonaj wrogów, a z areny walki zniknie bariera blokująca wyjście. Jeśli posiadasz podwójny skok, wskocz na drogę z powyższego obrazka i zniszcz skupiska czerwonych kul.

Kieruj się następnie przed siebie, dalszą drogą, a natkniesz się na kolejnych wrogów - Misja 02 - Klifot - Solucja Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Kieruj się następnie przed siebie, dalszą drogą, a natkniesz się na kolejnych wrogów. Na rozgałęzieniu dróg skręć w prawo i wskocz przez dziurę do budynku, by zgarnąć trochę dodatkowych czerwonych kul.

Wróć do rozgałęzienia i idź w lewo - Misja 02 - Klifot - Solucja Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Wróć do rozgałęzienia i idź w lewo. Pokonaj macki i przejdź przez bramę, a natkniesz się na nowych wrogów - Piekielne Caina. Ci wrogowie władają kosami i dość dużo groźniejsi w boju, niż zwykłe empusy. Pokonaj wrogów i wbiegnij do budynku.

Na prawo od schodów znajdziesz Uwerturę, którą możesz podnieść jeśli masz miejsce w ekwipunku - Misja 02 - Klifot - Solucja Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Na prawo od schodów znajdziesz Uwerturę, którą możesz podnieść jeśli masz miejsce w ekwipunku. Biegnij do góry i zabij wrogów, którzy naglę się pojawią. Następnie przejdź korytarzem dalej, Gdy spadniesz na dół, idź w lewo i podnieś Młode Nidhogga. Umieść przedmiot w narośli nieopodal, a odsłonisz dalsze przejście.

Wskocz do góry i idź korytarzem dalej - Misja 02 - Klifot - Solucja Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Wskocz do góry i idź korytarzem dalej. Po prawej stronie znajdziesz rękawicę Gerbera. Biegnij schodami do góry Skręć w lewo, zniszcz czerwony kryształ i kontynuuj drogę. Wejdź do pokoju po prawej i zniszcz kryształ podwieszony pod sufitem i pokonaj wrogów.

Wyjdź z budynku i idź w prawo - Misja 02 - Klifot - Solucja Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Wyjdź z budynku i idź w prawo. W dużym pokoju znajdziesz Młode Nidhogga, którego podniesienie wezwie demony. Wróć teraz do narośli i przejdź odsłoniętą drogą dalej. Zniszcz podwieszony czerwony kryształ i przejdź korytarzem dalej. Zniszcz kolejne dwa czerwone kryształy i wejdź do pokoju, a dowiesz się o istnieniu sekretnych misji. Możesz teraz wykonać sekretną misję numer 1, co zostało opisane w osobnym rozdziale tego poradnika. Warto je odnajdywać i wykonywać, gdyż będziesz zyskiwał dzięki nim m.in. niebieskie fragmenty kryształu.

Wyjdź z pokoju i kontynuuj drogę, a dotrzesz do dużego pokoju, w którym niebawem pojawi się fala demonów - Misja 02 - Klifot - Solucja Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Wyjdź z pokoju i kontynuuj drogę, a dotrzesz do dużego pokoju, w którym niebawem pojawi się fala demonów. Walcz z wrogami i wyjdź przez balkon, a obejrzysz scenkę. Zeskocz na dół, zniszcz czerwone kryształy i empusy. Na końcu alejki znajdziesz Młode Nidhogga, zabierz je i cofnij się do tyłu, a zostaniesz zaatakowany przez nowych wrogów - Piekielne Antenory. Ci przeciwnicy to mają mocne ataki i często wykonują ciosy, nawet, gdy je atakujesz - musisz więc zachować czujność i wykonywać uniki.

Po wygranej potyczki wróć do narośli i usuń ją - Misja 02 - Klifot - Solucja Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Po wygranej potyczki wróć do narośli i usuń ją. Kawałek dalej znajdziesz budkę telefoniczną - zawsze gdy podobną znajdziesz, możesz zadzwonić, a zjawi się ciężarówka, dzięki której będziesz mógł zrobić zakupy. Budka telefoniczna obecna jest często przed ciężkimi walkami z bossami.

Ulepsz umiejętności Nero, kup dodatkowe metalowe protezy i rusz przed siebie - Misja 02 - Klifot - Solucja Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Ulepsz umiejętności Nero, kup dodatkowe metalowe protezy i rusz przed siebie. Przed tobą boss, Goliat - opis walki z tym przeciwnikiem znajdziesz na innej stronie naszej solucji. Gdy wygrasz pojedynek, misja dobiegnie do końca i odblokujesz nową metalową protezę - Zamęt.