Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy można usunąć legendarne przedmioty z inwentarza w Assassin's Creed Odyssey? Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

W trakcie przechodzenia gry Assassin's Creed: Odyssey bohater może odnajdywać lub otrzymywać od NPC-ów legendarne złote przedmioty. Na stronie informujemy czy gra pozwala na usunięcie niepotrzebnych tego typu broni i elementów pancerza z inwentarza.

Legendarne złote przedmioty w początkowych godzinach gry są niezwykle rzadkimi znaleziskami, przy czym w miarę przechodzenia głównej kampanii nieco powszednieją - Czy można usunąć legendarne przedmioty z inwentarza w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Legendarne złote przedmioty w początkowych godzinach gry są niezwykle rzadkimi znaleziskami, przy czym w miarę przechodzenia głównej kampanii nieco powszednieją. Złote bronie oraz fragmenty pancerza możesz zdobywać m.in. dzięki zaliczaniu wybranych questów, pokonywaniu najemników czy przeszukiwaniu zwłok zamordowanych kultystów. Wiele z tych przedmiotów cechuje się świetnymi statystykami, ale niestety wraz z awansami bohatera na wyższe poziomy doświadczenia tracą one na znaczeniu. Co więcej ulepszanie złotych przedmiotów u kowala jest niezwykle kosztowne (zarówno pod kątem liczby wymaganych surowców, jak i ilości złota na sfinansowanie ulepszenia).

Legendarnych przedmiotów nie możesz pozbyć się z inwentarza poprzez sprzedanie lub rozmontowanie ich. Nie pojawiają się one na liście przedmiotów wystawianych na sprzedaż po spotkaniu się z kowalem. Nie działa też opcja rozmontowania po tym jak podświetli się je kursorem.

Wersja 1 - Czy można usunąć legendarne przedmioty z inwentarza w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Wersja 1.0.3 gry Assassin's Creed Odyssey wprowadziła nowe poważne ułatwienie w temacie usuwania z inwentarza niepotrzebnych w danym momencie legendarnych przedmiotów. Możliwe jest składowanie przedmiotów w skrzyni znajdującej się na pokładzie Adrestii - pokazuje ją dołączony obrazek.

Po wejściu w interakcję ze skrzynią możesz umieścić w niej wszystkie niepotrzebne przedmioty, w tym oczywiście również te legendarne - Czy można usunąć legendarne przedmioty z inwentarza w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Po wejściu w interakcję ze skrzynią możesz umieścić w niej wszystkie niepotrzebne przedmioty, w tym oczywiście również te legendarne. Obiekty te możesz następnie w dowolnym momencie wyjąć ze skrzyni. Pojemność skrzyni na statku Adrestii to 350 elementów ekwipunku. Kolejnych 350 przedmiotów mieści się w inwentarzu bohatera. Łącznie to aż 700 przedmiotów i nie musisz obawiać się tego, że zabraknie ci kiedyś wolnych slotów na nowo odnajdywane przedmioty.

Warto przy okazji zaznaczyć, że zakaz sprzedawania i niszczenia legendarnych przedmiotów niweluje potencjalne ryzyko utraty możliwości skompletowania ich zestawów. Niektóre złote przedmioty reprezentują ten sam zestaw (np. pielgrzyma). Po zdobyciu i założeniu wszystkich obiektów z zestawu odblokowywane są dodatkowe potężne premie do statystyk. Legendarne przedmioty mogą też nagle stać się bardziej przydatne (po ich ulepszeniu) gdy np. postanowisz zresetować build bohatera i zupełnie inaczej go zbudować, np. pod kątem grania wojownikiem zamiast łowcą.