Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyklop - mityczne stworzenia w Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Cyklop

W grze Assassin's Creed Odyssey stoczysz walkę z czterema mitycznymi stworzeniami. Są to aktywności dodatkowe, nie musisz ich wykonywać, aby ukończyć fabułę główną gry Assassin's Creed Odyssey. W nagrodę za pokonanie mitycznego stworzenia dostaniesz punkty doświadczenia oraz legendarną broń.

Każdy z bossów ma swój specyficzny styl walki. Opisaliśmy, więc każdego bossa, aby ułatwić ci walkę z nim. Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Odyssey opisaliśmy sposoby na walkę z Cyklopem i sposób dotarcia do tego mitycznego stworzenia.

Aby odnalez Cyklopa musisz zacząć misję poboczną A God Among Men (Bóg pośród ludzi) - Cyklop - mityczne stworzenia w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Aby odnalez Cyklopa musisz zacząć misję poboczną A God Among Men (Bóg pośród ludzi). Jest ona dostępna na wyspie Kithira. Misję tę opisaliśmy na osobnej stronie poradnika. Misja Bóg pośród ludzi doprowadzi cię do misji Schody na Olimp.

Misja Schody na Olimp zaprowadzi cię na wyspę - Cyklop - mityczne stworzenia w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Misja Schody na Olimp zaprowadzi cię na wyspę. Na niej będziesz musiał stoczyć walkę z Cyklopem. Ten jest skalowany do poziomu twojego bohatera. Aby stanąć twarzą w twarz z cyklopem musisz dostać się na wypę Thisvis / Zapomnianą Wyspę.

Cyklop nie jest trudnym przeciwnikiem - Cyklop - mityczne stworzenia w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Cyklop nie jest trudnym przeciwnikiem. Musisz jednak pamiętać, aby atakować go z tyłu. Nie robi on szybkich uników, a raczej wykonuje wykroki do przodu, które zadają ci obrażenia. Stoją za nim będziesz miał dogodne miejsce, aby zadawać mu ciosy bez narażania się na niepotrzebne obrażenia.

Mimo tego, że postać jest znacznie większa od naszego bohatera nie musisz bić go po klatce piersiowej, skup się na nogach przeciwnika.

Po zabraniu mu połowy punktów zdrowia Cyklop wyrwie kawałek ściany i zrobi sobie broń - Cyklop - mityczne stworzenia w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Po zabraniu mu połowy punktów zdrowia Cyklop wyrwie kawałek ściany i zrobi sobie broń. W ten sposób będzie mógł już zadawać obrażenia obszarowe. Wtedy warto już odsunąć się od niego i strzelać do niego z łuku. Pamiętaj jednak, że arena jest bardzo ograniczona. Nie możesz wejść na półkę skalną ani schować się za czymś, aby mieć dogodną pozycję do oddawania strzałów.

Strzał w oko Cyklopa zabierze mu wiele punktów zdrowia, jednak jest on bardzo trudny do wykonania, ponieważ bestia ciągle się zasłania. Warto strzelać mu w głowę bądź w klatę piersiową. W ten sposób zadasz mu szybciej obrażenia niż celując w jego oko.

Po zabiciu bestii misja zakończy się, a ty dostaniesz punkty doświadczenia oraz broń - Polyphemos Cyclops Bludgeon (Topór Cyklpa Polifema) - Cyklop - mityczne stworzenia w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Po zabiciu bestii misja zakończy się, a ty dostaniesz punkty doświadczenia oraz broń - Polyphemos Cyclops Bludgeon (Topór Cyklpa Polifema).