Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Znajdź mnie, jeśli potrafisz - trofeum w Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

Na stronie znajduje się opis brązowego trofeum Znajdź mnie, jeśli potrafisz (Last Known Position) gry Shadow of the Tomb Raider. Osiągnięcie to jest przyznawane za zgubienie przeciwników w sumie 10 razy.

Uwaga - Możesz przegapić to trofeum w trakcie przechodzenia gry. Wymusza ono uciekanie przeciwnikom w specyficzny sposób. Po ukończeniu gry w odwiedzonych już wcześniej lokacjach nie pojawiają się nowi wrogowie!

Na potrzeby tego trofeum musisz na przestrzeni całej gry zgubić przeciwników 10 razy po tym jak Lara zostanie przez nich zauważona - Znajdź mnie, jeśli potrafisz - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Na potrzeby tego trofeum musisz na przestrzeni całej gry zgubić przeciwników 10 razy po tym jak Lara zostanie przez nich zauważona. Próby możesz podejmować w każdej lokacji, w której bohaterka może skrywać się w krzakach lub przy ścianie. W tym drugim przypadku może to być ściana z winoroślami lub ściana błotna, przy czym wtedy wymagane jest wcześniejsze nałożenie kamuflażu po wejściu w interakcję z błotem (przykład na obrazku).

Schemat działania jest dość prosty - pokaż się co najmniej jednemu przeciwnikowi i następnie rozpocznij ucieczkę - Znajdź mnie, jeśli potrafisz - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Schemat działania jest dość prosty - pokaż się co najmniej jednemu przeciwnikowi i następnie rozpocznij ucieczkę. Musisz zniknąć wrogowi z pola widzenia i najłatwiej tego dokonać mijając po drodze ściany i inne duże przeszkody. Po tym jak uznasz, że przeciwnik nie ma Lary w polu widzenia, schowaj się w krzakach lub przy ścianie. Jeśli Lara "przyklei się" do ściany to jest to znak, że poprawnie się ukryła, tzn. że przeciwnik stracił ją z oczu i nie możesz jej dalej atakować.

Opisaną wyżej akcję musisz wykonać w sumie 10 razy - Znajdź mnie, jeśli potrafisz - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Opisaną wyżej akcję musisz wykonać w sumie 10 razy. Możesz zgubić przeciwników więcej niż jeden raz w trakcie pojedynczego starcia, aczkolwiek każda ucieczka zostanie zaliczona tylko jeśli ukrywająca sie Lara nie zostanie wykryta.

Dodatkowa uwaga - Próby warto podejmować grając na jednym z niższych poziomów trudności. Bohaterka może zostać ostrzelana w trakcie podejmowania prób zgubienia pościgu. Grając na nizszych ustawieniach zmniejszy się ryzyko, że zginie zanim zdoła się gdzieś schować.