Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Bus Simulator 18 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Bus Simulator 18 - poradnik do gry

Bus Simulator 18 - poradnik do gry

Zostań kierowcą autobusu! Poradnik do Bus Simulator 18 to rozbudowane porady, które nauczą cię dobrze prowadzić autobus i przewozić pasażerów. Dowiesz się, jak zarabiać, zdobywać doświadczenie, a także dowiesz się, który autobus kupić. Porady przydatne dla każdego kierowcy!

Poradnik do gry Bus Simulator 18 zawiera wiele praktycznych porad, które ułatwią ci grę. Dzięki temu poradnikowi dowiesz się jak rozbudować własną firmę oraz zatrudnić pracowników. Ułatwi ci to rozwój firmy oraz uchroni cię od bankructwa. Dodatkowo stworzyliśmy strony poświęcone zarobkom oraz punktom doświadczenia, dzięki czemu będziesz mógł szybko dorobić się fortuny i zdobywać coraz to lepsze sprzęty.

W naszym poradniku znajdziesz również rozdział dotyczący autobusów. Opisaliśmy ich sprzedaż, malowanie, ozdabianie oraz kupno. Aby ułatwić ci zakup nowego pojazdu stworzyliśmy dokładny opis każdego dostępnego modelu, oznaczyliśmy, który model jest dostępny od danego poziomu oraz który z tych modeli warto tak naprawdę zakupić.

Aby ułatwić ci granie w Bus Simulator 18 stworzyliśmy strony opisujące wymagania sprzętowe, sterowanie oraz konfigurację gry. Bus Simulator 18 nie jest produkcją wymagającą jednak optymalizacja powoduje częste spadki klatek. Opisaliśmy, więc dokładnie co możesz zrobić, aby gra działała płynie, a jednocześnie wyglądała dobrze. Dodatkowo stworzyliśmy stronę dotyczącą sterowania, aby ułatwić ci pierwsze przejazdy autobusem i obsługę pierwszych pasażerów.

Bus Simulator 18 w pigułce

Bus Simulator to kolejna odsłona serii symulatorów autobusów miejskich tworzonych przez astragon Entertainment. Zadaniem gracza jest rozwijanie firmy autobusowej, musi on dbać o kupno nowych pojazdów, zatrudniać nowych pracowników oraz tworzyć nowe trasy. Gra nie skupia się wyłącznie na prowadzeniu pojazdu, ale zmusza gracza również do wchodzenia w interakcję z pasażerami. Gracz musi sprzedawać bilety, kontrolować pasażerów, pilnować porządku i najważniejsze – musi zdążyć przyjechać na czas na kolejny przystanek.

Rozpoczęcie gry

Zaraz po włączeniu gry Bus Simulator 18 pojawi ci się ekran startowy. Będziesz musiał nadać swojej firmie nazwę, wybrać poziom trudności gry oraz zdecydować czy chcesz dać swoje firmie możliwość zbankrutowania. Gdy to zrobisz twoim kolejnym krokiem będzie stworzenie postaci. Możesz wybrać płeć postaci, jej uniform oraz jego kolor. Wybór uniformów jest ograniczony do dwóch sztuk, różnią się one tylko wzorem. Jeśli jednak chodzi o kolory, masz do wyboru 16 kolorów ubrań i 10 kolorów włosów.

Tutorial

W Bus Simulator 18 możesz włączyć tutorial. W nim wsiądziesz do autobusu razem z panią przewodnik i przemierzysz kilka przystanków. Jest to przydatny tryb, ponieważ pokazuje ci jak poruszać się po mieście, jak sprzedawać bilety oraz jak kontrolować pasażerów. Gdy skończysz tutorial gra automatycznie da ci pierwsze zadanie. Nie będzie ono skomplikowane, ale dzięki niemu będziesz wiedział jak zacząć rozbudowywać swoją firmę.

Dodatkowo na start dostajesz ok. 150 tysięcy dzięki czemu jesteś w stanie szybko pomalować swój autobus, zakupić nowy oraz zatrudnić nowego kierowcę. To ułatwi rozwój twojej firmy i zapewni jej szybki start.

Porady na start

W grze Bus Simulator 18 jest wiele drobnych rzeczy, na które warto uważać. Zebraliśmy je i stworzyliśmy listę porad, które ułatwią ci rozpoczęcie własnej działalności i zabezpieczą twoją firmę przed bankructwem.

Uważaj na dziury – w grze Bus Simulator 18 na drogach jest wiele dziur, musisz je wymijać, aby nie tracić punktów. Jeśli wpadniesz w dziurę zostanie to uznane za stłuczkę przez co stracisz punkty doświadczenia oraz dostaniesz mandat.

Pilnuj drzwi – pamiętaj, że większość twojej pracy opiera się na zamykaniu i otwieraniu drzwi. Jeśli nie zamkniesz drzwi wyjeżdżając z przystanku autobus nie ruszy. Jeśli pojedziesz na przystanie, otworzysz drzwi i nikt nie wyjdzie poczekaj ok.10 sekund. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że żaden pasażer na pewno nie miał zamiaru wysiąść.

Nie ufaj innym kierowcom – lewy kierunkowskaz i czysty wjazd na pas ruchu? W Bus Simulator 18 to marzenie, często kierowcy udają, że chcą nas przepuścić, aby po chwili z całej siły uderzyć nam w tył autobusu.

Jeśli ktoś cie odciąga od kompa pamiętaj o włączeniu pauzy – jeśli zostawisz tę grę bez włączenia pauzy dorobisz się sporego opóźnienia, które doprowadzi cię do wielkich strat pieniężnych. Musisz, więc zawsze uważać, aby nie zostawić gry włączonej.

Natalia „N.Tenn” Fras (www.gry-online.pl)

Informacje o Bus Simulator 18 - poradnik do gry

Autor : Natalia N.Tenn Fras

Ostatnia aktualizacja : 2 lipca 2018

Poradnik zawiera : strony: 28, ilustracje: 78 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Bus Simulator 18 - poradnik do gry

Bus Simulator 18 - screen - 2018-06-05 - 374566Bus Simulator 18 - screen - 2018-06-05 - 374565Bus Simulator 18 - screen - 2018-06-05 - 374564Bus Simulator 18 - screen - 2018-06-05 - 374563Bus Simulator 18 - screen - 2018-06-05 - 374562Bus Simulator 18 - screen - 2018-06-05 - 374561Bus Simulator 18 - screen - 2018-06-05 - 374560Bus Simulator 18 - screen - 2018-06-05 - 374559Bus Simulator 18 - screen - 2018-06-05 - 374558

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz