Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wybór związany z Dr Edgarem Swansea w Vampyr Vampyr poradnik, solucja

Dr Edgar Swansea, to filar dzielnicy Szpitala Pembroke. Podczas Rozdziału 5 i misji "Dla wiedzy bez jej wiedzy" odnajdziesz śmiertelnie rannego mężczyznę w teatrze. Możesz wtedy zdecydować, co zrobić z mężczyzną. Do wyboru masz trzy opcję:

1 - Wybór związany z Dr Edgarem Swansea w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry
  • Pozwól umrzeć - Jonathan będzie przyglądał się, jak Dr Swansea umiera. Czeka cię ckliwa scenka, w której mężczyzna wspomni wasze wspólne chwile. Po krótkim czasie, Edgar umrze, a stan zdrowia w Szpitalu Pembroke zmniejszy się.
  • Przemień - jest to interesujący wybór. Ocalisz Edgara, choć ten zostanie zamieniony w wampira. Mężczyzna następnej nocy ponownie pojawi się w szpitalu, a stan zdrowia dzielnicy nie zmniejszy. Z drugiej jednak strony, skażesz przyjaciela na los wampira i wieczność poświęconą na rozterkach. Decyzja ta nie blokuje dobrego zakończenia - gdyż, dajesz Edgarowi wypić swoją krew, a nie wbijasz kły w jego szyję. Musisz wydać 3000 punkty doświadczenia na ten wybór.
  • Wyssij krew - Jonathan wbije kły w szyję Edgara i wyssie jego krew. Swansea od razu umrze, a ty zyskasz dodatkowe punkty doświadczenia. Następnej nocy stan zdrowia Szpitala Pembroke zmniejszy się.