Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobywać uchwyty i spusty w Vampyr? Vampyr poradnik, solucja

W grze możesz wzmacniać swoją broń, poprzez dokonywanie ulepszeń przy stole rzemieślniczym. Uchwyty i spusty, to najpotrzebniejsze składniki, konieczne do tego, by stworzyć najlepsze bronie w grze Vampyr. Poniżej znajdziesz informację, jak je zdobyć:

1 - Jak zdobywać uchwyty i spusty w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry
  • Ulepszenie broni na wyższy poziom znacząco zwiększa zadawane obrażenia i odblokowuje dodatkowe umiejętności. Aby jednak udoskonalić broń na wyższy poziom, zazwyczaj należy wykorzystać fragmenty uchwytu, lub spustu.
  • Jest kilka możliwości ich pozyskania. Każda dzielnica ma dwóch handlarzy - zajrzyj do handlarzy militarnych. W Szpitalu Pembroke jest to np. Milton Hooks - mężczyzna często sprzedaje uchwyty i spusty, konieczne do ulepszeń. Asortyment handlarzy odnawia się i zmienia wraz z czasem.
  • Innym sposobem pozyskania przedmiotów jest walka z wrogami. Szczególnie wiele uchwytów i spustów można zdobyć przy walce z przeciwnikami uzbrojonymi w strzelby.
  • Jeśli chodzi o uchwyty i spusty wyższej jakości - te są dostępne w późniejszym etapie gry. Wraz z postępami, będziesz odblokowywał lepszą jakość materiałów i tym samym - będziesz mógł stworzyć broń 4 i 5 poziomu.
  • Trochę dodatkowych materiałów rzemieślniczych możesz zdobyć jeszcze poprzez rozmontowywanie przedmiotów w kryjówce.