Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Stardew Valley - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Stardew Valley - poradnik do gry

Stardew Valley - poradnik do gry

Zapomniał wół jak cielęciem był. Poradnik do Stardew Valley to najpraktyczniejsze i zwięzłe porady, tipsy i sugestie, które pomogą rozpocząć budowę farmy. Te kilka stron pomoże Ci dobrze zacząć grę, zarobić pieniądze i odpowie na kilka kluczowych pytań. To poradnik dla początkującego!

Ostatnia aktualizacja: 9 października 2017

Poradnik do Stardew Valley to krótka, ale praktyczna i treściwa solucja, która pomoże ci zrozumieć konkretne problemy w świecie Stardew Valley. Na kilku stronach odpowiadamy na najwazniejsze problemy i kwestie związane z początkiem rozgrywki Stardew Valley.

Nasze porady są dostosowane do Stardew Valley na PC, Switchu, PS4 oraz XONE!

Tutaj między innymi nauczysz się, jak zacząć w Stardew Valley, czego NIE ROBIĆ w grze oraz poznasz rozwiązania wielu zadań i tajemnic gry. Ale to właśnie tutaj poznasz przede wszystkich kilka cennych i ważnych porad dotyczących początkującego etapu gry.

Poradnik do Stardew Valley zawiera:

- Idealny pierwszy dzień - jak zacząć grać?;

- 20 porad na początek gry;

- Sekrety, zagadki i porady przydatne początkującemu farmerowi;

- Czego NIE ROBIĆ w Stardew Valley?

Maciej Pawlikowski (www.gry-online.pl)

Autor Poradnika

Maciej Pawlikowski

Maciej Pawlikowski

Redaktor naczelny GRYOnline.pl, związany z serwisem od końca 2016 roku. Początkowo pracował w dziale poradników, a później mu szefował, z czasem został redaktorem prowadzącym Gamepressure, anglojęzycznego projektu adresowanego na Zachód, aby w końcu objąć sprawowaną obecnie funkcję. W przeszłości recenzent i krytyk literacki, publikował prace o literaturze, kulturze, a nawet teatrze w wielu humanistycznych pismach oraz portalach, m.in. Miesięczniku Znak czy Popmodernie. Studiował krytykę literacką i literaturę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Lubi stare gry, city-buildery i RPG-i, w tym również japońskie. Wydaje ogromne pieniądze na części do komputera. Poza pracą oraz grami trenuje tenisa i okazyjnie pełni funkcję wolontariusza Pokojowego Patrolu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

więcej


Informacje o Stardew Valley - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 9 października 2017

Poradnik zawiera : strony: 7, ilustracje: 16 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.