Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Freelancer - poradnik do gry

Freelancer - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Freelancer - poradnik do gry

Nie uważam, żeby gra pokroju Freelancera prosiła się o poradnik - Freelancer - poradnik do gry

Nie uważam, żeby gra pokroju "Freelancera" prosiła się o poradnik. Po to została ona obmyślona w taki a nie inny sposób, by każdy gracz odkrył z przygotowanego dla niego świata tyle, ile zdoła, bądź na ile będzie miał ochotę. Głównym założeniem "Freelancera" jest bowiem udostępnienie graczom ładnej rzeczywistości alternatywnej i rzucenie ich w jej głębię. Jest jednakże do odwalenia robota, którą ktoś musiał zrobić i padło na mnie - pobawić się w kartografa i ankietera, by zebrać w jednym miejscu opis miejsc, które można w grze znaleźć. Opis o tyle każdemu podróżnikowi przydatny, iż zawierający istotne informacje o dostępności rzadkich statków, broni, innego wyposażenia, cen produktów, czy zagrożeń wynikających z podróży wybranymi szlakami. Poza kilkoma uwagami względem poruszania się po świecie, odbywania walk oraz wytyczania tras, będzie więc niniejszy poradnik takim zbiorem map i tabel, który powinien znakomicie ułatwić przeżycie i pomnożyć zarobki niekoniecznie początkujących gwiezdnych pilotów.

Nie jest jednak ten poradnik absolutnie kompletny. Niestety. Dzieje się tak z tego prostego powodu, iż każdą pracę - w tym pisanie poradnika - należy wykonać w skończonym czasie. Dlatego część systemów nie została przeze mnie zbadana do samego końca, a część z odkrytych baz nie została precyzyjnie opisana. Niebagatelny wpływ na istnienie tych braków mają reputacje. Niepodobna bowiem ze wszystkimi pozostawać w zgodzie i tym samym odwiedzenie każdego wymaga wielu dziesiątek godzin nie tylko latania nie wytyczonymi szlakami, lecz również wiele czasu potrzebnego na pozyskiwanie nowych przyjaciół. Problem z nie zbadanymi bazami dotyczy przede wszystkim organizacji przestępczych, gdyż wejście z nimi w układy może być czasem kłopotliwe i wymagać poświęcenia wielu dobrych znajomości. Niemniej jednak najważniejsze, najsilniejsze i największe organizacje przestępcze jak Corsairs, Outcasts i Red Hessians zostały przeze mnie dostatecznie zinfiltrowane - głównie z tego powodu, iż to one dysponują najpotężniejszym sprzętem w grze.

Informacje o Freelancer - poradnik do gry

Autor : Borys Shuck Zajączkowski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 69, ilustracje: 99 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Freelancer - poradnik do gry

Freelancer - screen - 2002-11-19 - 12745Freelancer - screen - 2002-11-19 - 12744Freelancer - screen - 2002-11-19 - 12743Freelancer - screen - 2002-11-19 - 12742Freelancer - screen - 2002-03-05 - 9538Freelancer - screen - 2002-03-05 - 9537Freelancer - screen - 2002-03-05 - 9536Freelancer - screen - 2002-03-05 - 9535Freelancer - screen - 2002-03-05 - 9534