Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Szkody uboczne (Collateral) | Świat, solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Szkody uboczne. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Aktywuj zadanie

Zadanie otrzymasz od Olina w trakcie zadania głównego Miasto Słońca. Mężczyzna poprosi o uwolnienie jego rodziny, którą porwano, żeby go szantażować.

Atak na obóz

W zależności od tego czy na końcu wspomnianego zadania zdecydowałeś się zabić Olina, czy go oszczędziłeś, możliwe są dwa scenariusze. Możesz spotkać się z nim w pobliżu miejsca docelowego zadania, by wspólnie zaatakować obóz, lub udaj się tam bezpośrednio sam.

Jeśli zdecydujesz się porozmawiać z Olinem, to przed atakiem na obóz możesz zdecydować, że uderzysz na wroga samotnie. Wybór powinien być uwarunkowany w dużej może poziomem Aloy. Jeśli uważasz ze nie podołasz zadaniu samodzielnie, warto skorzystać z pomocy Olina.

Najlepiej skorzystaj z półki skalnej, którą znajdziesz po prawo od głównego wejścia do obozu - Horizon Zero Dawn: Szkody uboczne (Collateral) | Świat, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Najlepiej skorzystaj z półki skalnej, którą znajdziesz po prawo od głównego wejścia do obozu. Tam wystarczy wyeliminować jednego z kultystów i zakraść się do krzaków. Z nich możesz ostrzeliwać pozostałych wrogów. Szczególnie uważaj na lidera, którego znajdziesz w prawej części obozu. Jeśli uda ci się wyeliminować niepostrzeżenie, to będziesz mógł przejąć karabin maszynowy, który znacznie ułatwi ci walkę z pozostałymi bandytami.

Uwolnij zakładników i zakończ zadanie

Po wszystkim dotrzyj do ciała jednego z kultystów (nie był to lider) i zabierz klucz do celi, który miał przy sobie - Horizon Zero Dawn: Szkody uboczne (Collateral) | Świat, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po wszystkim dotrzyj do ciała jednego z kultystów (nie był to lider) i zabierz klucz do celi, który miał przy sobie. Następnie otwórz nim wielkie drzwi, w pobliżu miejsca, w którym stał lider kultystów. Porozmawiaj z żoną Olina i poinformuj ją, że może już bezpiecznie opuścić więzienie.

Znajdź Olina. Po rozmowie z nim zadanie zostanie zakończone.