Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Turing Test - poradnik do gry

The Turing Test - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Chapter 4 | Opis przejścia

W chapterze czwartym czeka nas coraz więcej rozmaitych zagadek. Składa się standardowo z dziesięciu sektorów (od D31 do D40), jednego pomieszczenia fabularnego znajdującego się na końcu chapteru - The Brig i sekretnego pomieszczenia które odblokuje nam czwarte opcjonalne osiągnięcie.

Sektor D31

Wchodząc do pomieszczenia zauważamy dwa pojemniki z wiązką energii - Chapter 4 - Opis Przejścia - The Turing Test - poradnik do gry

Wchodząc do pomieszczenia zauważamy dwa pojemniki z wiązką energii. Jeden z nich stawiamy pod elektrycznym mostem a drugi tak jak widoczne jest to na obrazku. Podchodzimy do Magnezu i przyciągamy jeden pojemnik do góry.

Zdejmujemy pojemnik z magnesu i wkładamy go tak by aktywować most - Chapter 4 - Opis Przejścia - The Turing Test - poradnik do gry

Zdejmujemy pojemnik z magnesu i wkładamy go tak by aktywować most. Podchodzimy do maszyny sterującej i kierujemy magnes tak by pojemnik poniżej mostu zablokował pulsującą wiązkę energii. Przechodzimy do następnego sektora.

Sektor D32

Czeka nas tutaj manipulacja platformami - Chapter 4 - Opis Przejścia - The Turing Test - poradnik do gry

Czeka nas tutaj manipulacja platformami. Pojawią się tutaj dwa rodzaje wiązek: fioletowa i zielona. Fioletowa w działaniu przypomina zieloną lecz posiada krótszy impuls. Ustawiamy wiązki w takiej kolejności: fioletowa, zielona, fioletowa, zielona. Po czym wchodzimy na platformy i przeskakujemy na górę.

W następnym pomieszczeniu możemy zauważyć bardzo podobny system lecz dochodzi do tego niebieska wiązka i pojemnik z wiązką energii - Chapter 4 - Opis Przejścia - The Turing Test - poradnik do gry

W następnym pomieszczeniu możemy zauważyć bardzo podobny system lecz dochodzi do tego niebieska wiązka i pojemnik z wiązką energii. Najpierw bierzemy do naszego EMT trzy wiązki: niebieską, fioletową i zieloną po czym podnosimy pojemnik z wiązką energii. Kierujemy się do ostatniego pojemnika umieszczonego obok ostatniej platformy. Odwracamy się w kierunku przyjścia i kolejno ustawiamy pojemniki:

  • Pojemnik przy ostatniej platformie - PUSTY
  • Pojemnik obok trzeciej platformy - Pojemnik z wiązką energii
  • Pojemnik obok drugiej platformy - Wiązka zielona
  • Pojemnik obok pierwszej platformy - Wiązka fioletowa

Wchodzimy na najniższą platformę i podnosimy ją za pomocą wiązki energii która pozostała w naszym EMT. Przeskakujemy jeden poziom wyżej i pobieramy ją z powrotem. Gdy znajdziemy się na ostatniej platformie znowu używamy wiązki na ostatnim pojemniku (który pozostawiliśmy pusty) by podnieść ją poziom wyżej. Pozostaje nam tylko ponowne zabranie wiązki i otwarcie drzwi.

Sektor D33

Jednym z dwóch leżących pojemników otwieramy drzwi - Chapter 4 - Opis Przejścia - The Turing Test - poradnik do gry

Jednym z dwóch leżących pojemników otwieramy drzwi. Drugi zabieramy ze sobą do następnego pomieszczenia i wyrzucamy go pod pulsującą wiązką. Stajemy tak by wiązką pulsującej energii została przez nas zablokowana. Zabieramy wiązkę energii, która znajduję się przed nami i wracamy do wcześniej otwartych drzwi. Wymieniamy pojemnik z wiązką energii na wiązkę którą pobraliśmy. Zostaje nam tylko ułożyć dwa pojemniki na sobie aby zablokować tor pulsującej wiązki i otworzyć drzwi.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie