Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Silent Hill 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Silent Hill 2 - poradnik do gry

Silent Hill 2 - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Silent Hill 2 to wydany początkowo na konsole survival-horror, przepełniony wciągającymi niczym wir na północnym Atlantyku zagadkami jest jedną z lepszych gier tego typu na rynku - Silent Hill 2 - poradnik do gry

Silent Hill 2 to wydany początkowo na konsole survival-horror, przepełniony wciągającymi niczym wir na północnym Atlantyku zagadkami jest jedną z lepszych gier tego typu na rynku. Jednak długo musieliśmy czekać, nim ta produkcja pojawiła się na rodzimym rynku. Ale ten dzień w końcu nadszedł, więc nie mogło zabraknąć i pełnego, dogłębnie wyczerpującego temat gry poradnika.

Znajdziecie tutaj wszelkie wymagane do ukończenia gry informacje. Bogaty opis czynności, jakie należy wykonać by ukończyć grę na wszystkich poziomach trudności, specjalne mapy pozwalające zorientować się w położeniu podczas gry, uwzględnienie wszelkich znalezionych przez nas przedmiotów pomocniczych (apteczki, naboje, itp.), spis zakończeń i samych poziomów trudności, wraz z ich wpływem na rozgrywkę powinny pomóc nawet najbardziej zagubionemu w gąszczu przeciwności, jakie stawia przed nami SH2, graczowi stanąć na nogi.

Kilka słów o mapkach. Zostały na nich uwzględnione wszelkie mające na przebieg gry elementy. Dodatkowo wskazaliśmy miejsca, gdzie można znaleźć przedmioty typu apteczka czy naboje. Jeśli o strzałki wskazujące kierunek poruszania się idzie, warto pamiętać, iż wskazują one trasy z WYŁĄCZENIEM zbierania owych niemających wpływu na przebieg akcji zapasów.

Tyle słowem wprowadzenia. Czas przejść do konkretów.

Autorzy Poradnika

Piotr Szczerbowski, Grzegorz Bernaś


Informacje o Silent Hill 2 - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 31, ilustracje: 302 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Silent Hill 2 - poradnik do gry