Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

American Truck Simulator - poradnik do gry

American Truck Simulator - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przychody pracowników i agencje pracy w American Truck Simulator | Pracownicy poradnik American Truck Simulator

Przychody pracowników i agencje pracy

Uzyskiwane przez swoich pracowników zarobki widzisz pod doradcą drogowym - Przychody pracowników i agencje pracy w American Truck Simulator | Pracownicy - American Truck Simulator - poradnik do gry

Uzyskiwane przez swoich pracowników zarobki widzisz pod doradcą drogowym. Zaraz po zatrudnieniu nowego pracownika nie licz na ogromne sumy (początkowo przynosi on maksymalnie kilkaset dolarów na dzień).

Co więcej zdarzają się sytuacje, gdy może on przynosić nawet straty. Wszystko przychodzi z czasem i rozwojem umiejętności kierowcy. W późniejszej fazie każdy z zatrudnionych kierowców jest w stanie zarabiać kilka tysięcy $ na dzień! Wzięte więc na rozbudowę firmy kredyty zwracają się z nawiązką.

Agencje pracy

Przemierzając ulice odwiedzanych miast odkrywasz znajdujące się w nich agencje pracy - Przychody pracowników i agencje pracy w American Truck Simulator | Pracownicy - American Truck Simulator - poradnik do gry

Przemierzając ulice odwiedzanych miast odkrywasz znajdujące się w nich agencje pracy. Pamiętaj, że im więcej ich odkryjesz tym większy wybór będziesz miał podczas rekrutacji.