Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

American Truck Simulator - poradnik do gry

American Truck Simulator - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Typy dróg i ograniczenia prędkości w American Truck Simulator | Świat gry poradnik American Truck Simulator

Typy dróg i ograniczenia prędkości

W grze zasadniczo wyróżniamy drogi w terenie zabudowanym, drogi poza terenem zabudowanym oraz autostrady - Typy dróg i ograniczenia prędkości w American Truck Simulator | Świat gry - American Truck Simulator - poradnik do gry

W grze zasadniczo wyróżniamy drogi w terenie zabudowanym, drogi poza terenem zabudowanym oraz autostrady.

Drogi w terenie zabudowanym, czyli w większośći te w miastach i czasami na drogach dojazdowych do nich, mają ograniczenie prędkości do 30 mph . Tu irytujące potrafią być skrzyżowania z sygnalizacją świetlną. Trafiając pechowo możesz się załapać na anty-zieloną falę i wtedy stajesz na każdych z nich marnując sporo czasu.

Drogi poza terenem zabudowany mimo, że są wąskie i utrudnione jest tu wyprzedzanie potrafią być bardzo przyjemne przez fakt, że mają dużo mil prostej szosy. Przeważnie ograniczenie sięga od 55 mph do 80 mph.

Zasadniczo najwięcej kilometrów pokonujesz autostradami (systemem autostrad międzystanowych - "Interstate Highway System"), które łącza miasta na głównym szlakach komunikacyjnych. Autostrady bywają dwu i trzypasmowe. Niestety autostrady w USA nie są bezkolizyjne i można na nich spotkać normalne skrzyżowania. Zwykle pomiędzy pasami ruchu pośrodku jest bardzo szeroki pas zieleni, bezpiecznie odgradzający przeciwległe pasy ruchu i broniące przed czołowym zderzeniem. Ograniczenia są różne w zależności od stanu ale przeważnie jest to 55 mph.

1 - Typy dróg i ograniczenia prędkości w American Truck Simulator | Świat gry - American Truck Simulator - poradnik do gry