Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry

Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

07 - Wzlot i upadek | Opis przejścia w Enemy Front poradnik Call of Duty: Black Ops III

07 - Wzlot i upadek

Misja siódma jest właściwie przeciwieństwem misji szóstej. Jest tu dużo walki i nic więcej. Twórcy gry skupili się tu głównie na ilości przeciwników, a nie jakości czy pomysłowości zadań.

Kontakt z takim urządzeniem to bardzo nieprzyjemne doświadczenie - 07 - Wzlot i upadek | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Kontakt z takim urządzeniem to bardzo nieprzyjemne doświadczenie

Nową bronią przeciwnika, która pojawia się w tej misji są toczące się kolczatki. Uważaj na nie i neutralizuj w porę, aby nie zginąć w taki sposób.

Działko na peronie - 07 - Wzlot i upadek | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Działko na peronie

Gdy będziesz na peronie, postaraj się dostać na schody po lewej stronie. Obok nich rozstawione jest działko, dzięki któremu będziesz mógł z łatwością wyeliminować kolejnych przeciwników.

Podkładanie ładunku - 07 - Wzlot i upadek | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Podkładanie ładunku

W następnej części misji będziesz musiał w trakcie walki chodzić do wyznaczonych miejsc i podkładać ładunki. W tym celu przytrzymaj przycisk akcji w momencie, gdy znajdziesz się na czerwonym polu, a następnie zdetonuj ładunek za pomocą przycisku, który pojawi się na ekranie.

Kolejna walka - 07 - Wzlot i upadek | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Kolejna walka

Kolejną częścią misji jest długa i nieciekawa wymiana ognia.

Kolejna strzelanina - 07 - Wzlot i upadek | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Kolejna strzelanina

Siódma misja kończy się strzelaniną, w której gracz musi się zająć również niszczeniem robotów. Pierwszy i trzeci z nich da się zniszczyć w taki sposób, jak roboty z poprzednich misji, czyli najpierw strzela się z karabinu, później atakuje się rakietami. Jedynie drugi robot nie ma systemów przeciwrakietowych i można go zniszczyć bez dodatkowej zabawy.