Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry

Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

01 - Black Ops | Opis przejścia w Enemy Front poradnik Call of Duty: Black Ops III

01 - Black Ops

Pierwsza misja, jak to w każdej grze fabularnej, rozpoczyna się od kilku minut wstępu w postaci filmu. Fabuła przenosi gracza do roku 2065, czyli 40 lat po ataku dronów zorganizowanym przez Raula Menendeza w Call of Duty: Black Ops II.

01 - Black Ops - 01 - Black Ops | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
01 - Black Ops
Pierwsza strzelanina - 01 - Black Ops | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Pierwsza strzelanina

Po zakończeniu całego wprowadzenia, będziesz miał czterech przeciwników do eliminacji. Następnie podążaj za wyznaczonymi punktami aż do miejsca następnej walki. W kolejnej części misji będziesz sterował podglądem z kamery. Nie jest to nic trudnego, ponieważ na ekranie pojawia się, jakiego przycisku trzeba użyć we właściwym momencie.

Przesłuchanie ministra - 01 - Black Ops | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Przesłuchanie ministra

Gdy znajdziesz się w pomieszczeniu, z którego widzisz przesłuchiwanego ministra, nie strzelaj od razu. Poczekaj na sygnał od partnera i dopiero po nim zaatakuj wrogów. Później będziesz musiał wziąć udział w kilku standardowych bitwach, których w tej odsłonie CoD'a nie brakuje. Musisz wykazywać się przede wszystkim cierpliwością i nie wychylać się na kilku przeciwników naraz. Uważaj też na rzucane przez przeciwnika granaty. Jeżeli zostanie on rzucony w twoim kierunku, możesz odrzucić go przyciskiem zbindowanym na zwykły rzut. Nie zrób tego jednak zbyt późno.

Hangar - 01 - Black Ops | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Hangar

Gdy dojdziesz do momentu, w którym zaraz po wychyleniu się dostajesz serię z CKM-ua, schowaj się i poczekaj chwilę. Nad rakietami zawieszonego na suficie hangaru samolotu pojawi się ikona "zniszcz". Wtedy wpakuj całą serię w te rakiety, a spadną one na wrogie pojazdy.

Cel: zniszczyć mosty - 01 - Black Ops | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Cel: zniszczyć mosty

Po opuszczeniu hangaru, pojawi się cel zniszczenia mostów. Nie zbliżaj się jednak do nich, ponieważ zaraz plany zostaną zmienione i będziesz musiał się wycofać.

Termowizja - 01 - Black Ops | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Termowizja

W następnej części misji musisz posłużyć się termowizją. Włączysz ją za pomocą przycisku, który wyświetli się na ekranie. Twoi przeciwnicy są zaznaczeni na pomarańczowo. Podczas trwania tej misji możesz strzelać nawet do przeciwników za zasłonami, ponieważ większość ścianek w biurze można przestrzelić.

Masa robotów - 01 - Black Ops | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Masa robotów

Jeżeli zobaczysz dużą grupę robotów zmierzających w twoją stronę, nie walcz z nimi, a uciekaj do budynku po prawej stronie.

Strzelanie z pokładu APC - 01 - Black Ops | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Strzelanie z pokładu APC

Z działka umieszczonego na pojeździe powinieneś strzelać właściwie we wszystko dookoła, ze szczególnym uwzględnieniem pojazdów oraz robotów.

Ostatnia część misji - 01 - Black Ops | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Ostatnia część misji

Twoim jedynym i najtrudniejszym zadaniem w ostatniej części misji jest przeżyć. Znajdź sobie dobre ukrycie, abyś przy wychylaniu się był widoczny tylko z jednej strony.