Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry

Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

03 - W ciemności | Opis przejścia w Enemy Front poradnik Call of Duty: Black Ops III

03 - W ciemności

Trzecia misja Black Ops 3 składa się ze stosunkowo małej ilości strzelanin. Znacznie więcej jest tu za to chodzenia i przerywników fabularnych. Na rozpoczęcie misji gracz otrzymuje broń, która strzela pociskami naprowadzanymi. Aby trafić przeciwnika, wystarczy wycelować gdzieś obok niego, aby pojawił się na nim czerwony okrąg. Wtedy pozostaje pociągnąć za spust, a pocisk sam trafi w przeciwnika.

Strzelanie z broni z pociskami naprowadzanymi - 03 - W ciemności | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Strzelanie z broni z pociskami naprowadzanymi

W dalszej części misji musisz przemieszczać się, pomimo przeszkadzającego wiatru, a później fal. W tym celu, gdy idzie podmuch wiatru lub fala (powiadomienie pojawi się na ekranie), uczep się ziemi za pomocą przycisku akcji w odpowiednim momencie.

Uczepianie się dna - 03 - W ciemności | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Uczepianie się dna

Pamiętaj, że otrzymana na początku misji broń pozostaje do twojej dyspozycji przez całą misję. Idealnie nadaje się ona do walki na większych dystansach.

Kolejna wymiana ognia - 03 - W ciemności | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Kolejna wymiana ognia

W dalszej części misji będziesz musiał przepłynąć kawałek pod wodą. Kierujesz postacią tak samo, jak na lądzie, z tym wyjątkiem, że przyciskami odpowiedzialnymi za kucanie i skakanie pływasz w dół i do góry.

Nurkowanie - 03 - W ciemności | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Nurkowanie

W kolejnej bitwie bardzo przydatne okazują się umiejętności specjalne gracza, takie jak na przykład przejęcie robota, aby nie walczył przeciwko tobie, a razem z tobą.

Następna bitwa - 03 - W ciemności | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Następna bitwa

Kolejna część misji to bitwa poprzedzona zjazdem na linie. Będziesz miał do wyboru linę po prawej i po lewej stronie. Wybierz linę po lewej, ponieważ z tej strony jest więcej miejsc do ukrycia się podczas walki.

Zjazd na linie - 03 - W ciemności | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Zjazd na linie

Ostatnią częścią trzeciej misji jest jeszcze jedna, niewyróżniająca się niczym walka. Pamiętaj tu również, aby do neutralizowania przeciwników nie używać jedynie karabinu, tylko wspomagaj się granatami, dodatkowymi broniami oraz umiejętnościami specjalnymi.

Jeszcze jedna wymiana ognia - 03 - W ciemności | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Jeszcze jedna wymiana ognia