Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Overwatch - poradnik do gry

Overwatch - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porady ogólne | Najważniejsze informacje o Overwatch Overwatch poradnik

1. Niektórzy bohaterowie dysponują tarczą ochronną, która osłania ich od przodu (np. Bastion w Konfiguracji Wartownik lub Reingardt). W takim wypadku musisz zajść wroga od tyłu, aby zadać obrażenia. Dzięki temu nie będziesz musiał przebijać się przez potężną tarczę przeciwnika zanim zadasz mu odpowiednie obrażenia.

2. W trakcie przechwytywania punktu strategicznego w obrębie oznaczonego pola musi znajdować się więcej bohaterów atakujących niż broniących, aby zdobyć postęp misji.

3. W trakcie przechwytywania obiektu i jego eskorty MUSISZ znajdować się w jego pobliżu, aby zachować progres misji i mieć szansę na wygraną.

4. W trakcie walki nie skupiaj się na Tanku w pierwszej kolejności. W pojedynkę i tak zapewne nie uda Ci się go zabić, a bez wątpienia po chwili otrzyma on wsparcie.

5. Zanim użyjesz super zdolności bohatera upewnij się najpierw, że Twoja drużyna będzie miała z tego jakąś korzyść. Akcje typu rambo przeważnie kończą się śmiercią, a zanim ponownie naładujesz umiejętność może minąć trochę czasu.

6. Umiejętności posiadające efekt odrzutu lub ogłuszenia mogą przerwać niektóre umiejętności przeciwnika, a nawet super zdolność!

7. Bronie typu shotgun są skuteczne na krótkim dystansie i w ciasnych pomieszczeniach, a fatalne na dużą odległość.

8. Na każdej z map rozmieszczono apteczki, które podreperują zdrowie Twojego bohatera gdy zajdzie taka potrzeba. Warto poświęcić trochę czasu i pozwiedzać mapki, aby w razie konieczności wiedzieć do którego miejsca się udać.

9. W trakcie wyboru bohatera kieruj się przede wszystkim dobrej drużyny, aby mieć większą szansę na zwycięstwo. Dobrze ułożony team będzie świetnie współpracował na polu walki, a trafnie dobrani bohaterowie mogą korzystać z wielu synergii.

10. Staraj się cały czas monitorować skład drużyny przeciwnika, aby nie zaskoczył Cię w trakcie walki. W grze masz możliwość ciągłej zmiany postaci, więc lepiej jest mieć się na baczności.