Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kholat - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Kholat - poradnik do gry

Kholat - poradnik do gry

Jak wrócić z przełęczy Diatłowa... Poradnik do gry Kholat to dokładny opis przejścia wszystkich trzech aktów gry. Znajdziesz w nim także liczne porady dotyczące rozgrywki, opis każdego z osiągnięć oraz mapę świata ułatwiającą poruszanie się po dostępnym w grze świecie.

Poradnik do gry Kholat zawiera szczegółowy opis przejścia gry wraz z szeregiem porad. Dla jak najefektywniejszej rozgrywki dobrana została dokładna droga wokół całego szczytu, wiodąca od startowego namiotu przez wszystkie główne miejsca z notatkami z dziennika. W opisie przejścia zostały też podane wszystkie dokumenty poboczne, które można zebrać w grze - raporty, artykuły i kartki pamiętnika. Wszystkie przedmioty są oznaczone współrzędnymi. W poradniku znajduje się też mapa świata z zaznaczeniem lokacji wszystkich dokumentów i obozów. Kholat to innowacyjny horror polskiej produkcji oparty na prawdziwych wydarzeniach - niewyjaśnionej do dziś zagadkowej śmierci dziewięciorga osób obozujących na zboczu góry Kholat Syakhl w północnym Uralu w 1959 roku. Wokół wydarzenia obrosło wiele przeróżnych hipotez, m.in. o siłach nadprzyrodzonych, Wielkiej Stopie, czy o radzieckich eksperymentach wojskowych. Gracz trafia na szczyt góry i z bliżej nieokreślonych pobudek nęcony głosem podejrzanego osobnika postanawia odszukać notatki z dziennika by odkryć prawdę o wydarzeniach z 59 roku. Gra stawia przede wszystkim na swobodę, otwarty świat i wciągającą historię. Kluczem rozgrywki jest eksploracja opierająca się wyłącznie o mapę szczytu (która nie pokazuje miejsca położenia gracza), kompas i latarkę. W grze bardzo łatwo się zgubić, a dodatkowo niemal za każdym rogiem zdają się czyhać dziwne stwory...

Poradnik do gry Kholat zawiera:

  • Opis przejścia gry, wzbogacony zdjęciami i współrzędnymi, tak by gracz ciągle wiedział gdzie się znajduję i dokąd podąża.
  • Mapę z zaznaczoną lokalizacją wszystkich stron dziennika, a także stron raportów, artykułów i pamiętnika.
  • Spis wielu przydatnych porad, które pomogą w przetrwaniu i orientacji w terenie.
  • Spis osiągnięć gry wraz z poradami odnośnie ich wykonania.
  • Wymagania sprzętowe gry.

Arek "Skan" Kamiński (www.gry-online.pl)

Informacje o Kholat - poradnik do gry

Autor : Arek Skan Kamiński

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 20, ilustracje: 37 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Kholat - poradnik do gry