Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Borderlands: The Pre-Sequel! - poradnik do gry

Borderlands: The Pre-Sequel! - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Flameknuckle | Bossowie i taktyki w Borderlands The Pre-Sequel poradnik Borderlands: The Pre-Sequel!

Flameknuckle

Flameknuckle - Flameknuckle | Bossowie i taktyki w Borderlands The Pre-Sequel - Borderlands: The Pre-Sequel! - poradnik do gry
Flameknuckle

Flameknuckle to pierwszy a zarazem najłatwiejszy do pokonania boss w grze, z którym się spotkasz w Pre-Sequel (misja główna Lost Legion Invasion) i znajdziesz go w Helios Station. Walka z nim przebiega w dwóch fazach. Pierwszą fazą jest zniszczenie jego mecha, który posiada miotacz ognia. Wystarczy, że będziesz trzymał się w odpowiedniej odległości od niego a jego miotacz cię nie dosięgnie. Podczas tej fazy walki strzelaj w środek mecha czyli w miejsce gdzie siedzi sam Flameknuckle lub w butle gazowe na jego plecach a zadawać będziesz krytyczne obrażenia. Boss podczas fazy kiedy siedzi w mechu jest niewrażliwy na ataki ogniem.

Drugą fazą walki jest bitwa z samym Flameknuckle'm. Zaraz po zniszczeniu jego mecha uzyska on tarczę dlatego dobrym sposobem jest wykorzystanie broni elektrycznej (bronie takie wyrządzają największe uszkodzenia tarczom) jeśli oczywiście takową posiadasz na tym etapie gry (w trybie True Vault Hunter Mode jest łatwiej o taką broń ponieważ nosisz te uzbrojenie, które miałeś przy sobie kończąc pierwszy etap gry). Niezależnie od tego w jaki sposób wyeliminujesz jego tarczę, staraj się strzelać w jego głowę by zadawać krytyczne obrażenia. W pewnym etapie walki boss przywoła do siebie swoją obstawę (żołnierzy) dlatego staraj się ich zabijać w pierwszej kolejności bo mogą przysporzyć ci niemałych problemów. Boss po zabiciu ma szansę na upuszczenie legendarnej wyrzutni rakiet Nukem.