Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Borderlands: The Pre-Sequel! - poradnik do gry

Borderlands: The Pre-Sequel! - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Raum-Kampfjet Mark V | Bossowie i taktyki w Borderlands The Pre-Sequel poradnik Borderlands: The Pre-Sequel!

Raum-Kampfjet Mark V

Raum-Kampfjet Mark V - Raum-Kampfjet Mark V | Bossowie i taktyki w Borderlands The Pre-Sequel - Borderlands: The Pre-Sequel! - poradnik do gry
Raum-Kampfjet Mark V

Raum-Kampfjet Mark V to boss, którego spotkasz w ostatniej misji głównej The Begining of The End w lokacji Outfall Pumping Station. Boss to latający i szybko poruszający się pojazd, który będzie cię ostrzeliwać rakietami samonaprowadzającymi oraz wysyłać obstawę na ziemi. Walka z nim posiada jeden schemat. Kiedy zmniejszysz mu pasek życia do określonej wartości, boss ucieknie z pola walki wysyłając na ciebie swoją obstawę na ziemi (żołnierzy Dahl oraz strażników). Po ich wyeliminowaniu boss wraca na pole walki strzelając do ciebie rakietami i laserami.

Najlepszą taktyką na niego jest pozostawanie w windzie na początku lokacji. Tym sposobem unikniesz 95% obrażeń, których nie chcesz na siebie przyjąć. Raum-Kampfjet Mark V posiada punkt, w którym zadajesz krytyczne obrażenia na jego przodzie (szklane okno). Celowanie w ten punkt znacząco zwiększy twoje obrażenia. Z racji tego, że jest to boss, który pojawia się za każdym razem kiedy wchodzisz do lokacji, można używać go do zdobywania doświadczenia oraz epickiego uzbrojenia (fioletowego)