Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Minecraft - poradnik do gry

Minecraft - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Minecraft: Serwery Minecraft Realms - zalety, opłaty, porady Minecraft poradnik, porady

Na tej stronie naszego poradnika do Minecrafta znajdziesz opis serwerów Minecraft Realms.

Minecraft Realms

Zakładka Minecraft Realms - Minecraft: Serwery Minecraft Realms - zalety, opłaty, porady - Minecraft - poradnik do gry
Zakładka Minecraft Realms

Dla osób chcących postawić własny serwer Minecraft nie mając możliwości zrobienia tego na własnym komputerze, a będąc nieufnym w wyborze serwerów dostępnych do zakupu w sieci może skorzystać z usługi Minecraft Realms. Oferuje ona dodatkowo specjalne serwery producenta - firmy Mojang - przeznaczone specjalnie tylko i wyłącznie do obsługi hosta Minecraft.

Zalety Minecraft Realms

Duża zaleta w porównaniu do serwerów klasycznych to możliwość obsługi z poziomu gry oraz niezawodność i przede wszystkim - nieograniczony świat (serwery prywatne często ustalają ten limit lub zależy to po prostu od ilości RAMów, gdyż większy świat zajmuje większy obszar pamięci). Bezproblemowo oferuje również tworzenie kopii zapasowych map, nawet krótki czas po zakończeniu korzystania z usługi. Gwarantowana jest również stała aktualizacja wersji serwerów na bieżąco. Na serwerze może grać maksymalnie 10 osób jednocześnie - tylko zaproszonych - a osób na liście zaproszonych może być 20. Serwer nie umożliwia instalacji modyfikacji, jednak oferuje w zamian poza tradycyjnym trybem rozgrywki szereg minigier wewnątrz świata Minecrafta.

Opłaty

Stała opłata za założenie własnego serwera MC Realms wynosi 10 Euro za miesiąc w podstawowej wersji. W przypadku dłuższego użytkowania cena może ulec obniżce. Aby zakupić należy wybrać pakiet, potwierdzić zakup oraz dokonać płatności na oficjalnej stronie Minecrafta w zakładce Realms. Zakup możliwy jest po zalogowaniu na stronie Mojang, także nie może tego uczynić osoba nieposiadająca oryginalnego konta w grze.