Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Minecraft - poradnik do gry

Minecraft - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Minecraft: Jak kupić? Skąd wziąć? Minecraft poradnik, porady

Na tej stronie naszego poradnika do gry Minecraft znajdziesz informacje o tym, gdzie i jak możesz nabyć grę.

Wersja demo

Jeśli chcesz sprawdzić czy gra Cię zainteresuje możesz pobrać jej wersję demonstracyjną.

PC / MAC

Możesz zagrać w tryb demonstracyjny gry Minecraft na PC i Mac po prostu rejestrując konto Mojang, a następnie pobierając program uruchamiający Minecraft.

Ta wersja gry trwa pięć dni w grze lub około 100 minut.

XONE i X360

Bezpłatne wersje demonstracyjne gry Minecraft na Xbox One i Xbox 360 można znaleźć w sklepie Xbox.

Ta wersje demonstracyjne jest ograniczona do poziomu samouczka.

PS3, PS4 i PSVita

PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vita mają bezpłatne wersje demonstracyjne gry Minecraft w PlayStation Store.

Ta wersje demonstracyjne jest ograniczona do poziomu samouczka.

Oficjalna strona producenta

Żeby zagrać w Minecrafta, musisz pobrać oficjalnego klienta ze strony producenta: (http://minecraft - Minecraft: Jak kupić? Skąd wziąć? - Minecraft - poradnik do gry

Żeby zagrać w Minecrafta, musisz pobrać oficjalnego klienta ze strony producenta: (http://minecraft.net/). Wybierając opcję Kup teraz (Buy Now) przechodzisz do strony tworzenia nowego konta - obecnie jest to krok wymagany, by móc pobrać grę.

Po wprowadzeniu danych potwierdź swój email przepisując kod weryfikacyjny, który otrzymasz na skrzynkę - Minecraft: Jak kupić? Skąd wziąć? - Minecraft - poradnik do gry

Po wprowadzeniu danych potwierdź swój email przepisując kod weryfikacyjny, który otrzymasz na skrzynkę. Płatność możesz przeprowadzić za pomocą licznych usług, jak PayPal, ale również za pomocą karty płatniczej. Dla Polskich użytkowników zalecaną opcją płatności poza kartą, jest skorzystanie z serwisu DotPay.

Obecnie Minecraft jest całkowicie dostępny w Polsce i na oficjalnej stronie możesz zakupić go za 100zł. Jeśli spróbujesz kupić go za granicą, cena może być niższa w zależności od aktualnego przelicznika walutowego.

Obecnie Minecraft został wykupiony przez firmę Microsoft, dlatego dostępny jest także w sklepie Microsoft Store w przypadku wersji PC oraz w Xbox Store na konsolach XONE.

Uwaga na fałszywe konta!

W Internecie pojawiają się osoby, które za symboliczne opłaty "generują" dla nabywców konta Premium. Zdarza się, że konta nie są działające lub jeśli tak, to są to konta skradzione innym użytkownikom. Najczęściej konta te nawet jeśli działają, to przez bardzo krótki czas i oczywiście zakupując taki produkt wspierana jest nielegalną działalność.

Inaczej ma się sytuacja w przypadku, gdy ktoś oferuje na sprzedaż Gift Cody - jeśli aktywujesz swoje konto Gift Codem, który oddaje/sprzedaje inny użytkownik, to legalnie stajesz się jego posiadaczem.