Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nekromanta do szybkiego levelowania | Przykladowe buildy w Diablo III poradnik Diablo III: Reaper of Souls

Nekromanta posługuje się magią, która pozwala mu panować nad różnego rodzaju przywołańcami, jak np. Szkielety, Golemy, czy gigantyczne Monstra. Nekromanta zazwyczaj walczy z pewnej odległości, skąd ma możliwość wydawania poleceń swoim rządnym krwi sprzymierzeńcom. Co więcej, jest w stanie rzucać straszliwe klątwy, detonować zwłoki, wysysać krew, rozpylać truciznę i tworzyć kościane zbroje lub włócznie, którymi miota w przeciwników. Nekromanci są bardzo elastycznymi postaciami więc na pewno wybierzesz z ich wachlarza umiejętności te, które będą pasować do Twojego stylu gry.

Poniższe zestawienie umiejętności zostało dobrane w taki sposób, aby szybko zdobyć 70 poziom i zacząć szukać potężniejszych przedmiotów - Nekromanta do szybkiego levelowania | Przykladowe buildy w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Umiejętności aktywne

Poniższe zestawienie umiejętności zostało dobrane w taki sposób, aby szybko zdobyć 70 poziom i zacząć szukać potężniejszych przedmiotów.

Kościane Kolce + Runa Kościane Kolumny - Nekromanta do szybkiego levelowania | Przykladowe buildy w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Kościane Kolce + Runa Kościane Kolumny

Podstawowa umiejętność do generowania Esencji. Nekromanta wydobywa z ziemi kościane kolce, które ranią przeciwników znajdujących się na obszarze działania umiejętności. Z Runą Kościane Kolumny masz także możliwość stworzenia kolumn, które będą dodatkowo ranić pobliskich wrogów, zadając im obrażenia od trucizny. Kościane Kolce to bardzo bezpieczna umiejętność, którą możesz posługiwać się z dużej odległości.

Szkieletowy Mag + Runa wedle preferencji - Nekromanta do szybkiego levelowania | Przykladowe buildy w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Szkieletowy Mag + Runa wedle preferencji

Nekromanta wskrzesza szkielet, który od razu atakuje pobliskiego wroga wyrządzając mu dotkliwe rany. Umiejętność ta trwa przez 2 sekundy.

Pochłonięcie + Runa wedle preferencji - Nekromanta do szybkiego levelowania | Przykladowe buildy w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Pochłonięcie + Runa wedle preferencji

Bardzo przydatna umiejętność do odnawiania Esencji. Nekromanta pochłania zwłoki poległych przeciwników w promieniu 60 metrów, a za każdego trupa odzyskuje 10 punktów Esencji.

Napływ Krwi + Runa wedle preferencji - Nekromanta do szybkiego levelowania | Przykladowe buildy w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Napływ Krwi + Runa wedle preferencji

Umiejętność dzięki której będziesz w stanie szybciej przemieszczać się po mapie. Należy jednak pamiętać, że aby skorzystać z Napływu Krwi należy poświęcić nieco własnego zdrowia. Umiejętność posiada 5 sekundowy czas schłodzenia.

Rozkazywanie Golemowi + Runa wedle preferencji - Nekromanta do szybkiego levelowania | Przykladowe buildy w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Rozkazywanie Golemowi + Runa wedle preferencji

Nekromanta ożywia Mięsnego Golema, który będzie walczył u jego boku. Po użyciu umiejętności Rozkazywania, Golem skacze w wybrane miejsce, po czym rozpada się na stos ciał, które możesz użyć do odnowienia punktów Esencji wykorzystując umiejętność Pochłonięcia.

Rozkazywanie Szkieletom + Runa Szał - Nekromanta do szybkiego levelowania | Przykladowe buildy w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Rozkazywanie Szkieletom + Runa Szał

Co 2 sekundy Nekromanta przyzywa szkielet, który będzie walczył u jego boku. Maksymalnie możesz mieć pod kontrolą 7 szkieletów. Po użyciu umiejętności Rozkazywania, wszystkie szkielety rzucają się na oznaczony cel i będą zadawać mu zwiększone obrażenia. Za sprawą Runy Szał, szkielety zyskują dodatkowo 25% bonus do szybkości ataku, gdy atakują wybrany cel.

Umiejętności pasywne

W trakcie zdobywania kolejnych poziomów tak naprawdę niezbędna jest jedna umiejętność pasywna, Paliwo Śmierci dzięki czemu po pochłonięciu zwłok, Nekromanta zwiększa swoją szybkość ruchy. Za sprawą tego bonusu będziesz szybciej przemieszczać się po mapie co znacząco wpłynie na szybkość levelowania. Inne umiejętności pasywne można dobrać według własnych preferencji, jednak warte uwagi są np.: Żwawe Żniwa, Przywódca Ożywieńców i Wydłużona Służba.

Pozostałe przydatne informacje w trakcie levelowania

  • Jeśli to możliwe, wykuwaj u kowala nową broń gdy zdobędziesz odpowiedni poziom. Staraj się wytworzyć Topór dwuręczny z gniazdem, aby umieścić w nim Rubin. W ten sposób obrażenia Twojej postaci wzrosną do niewyobrażalnych rozmiarów.
  • Poszukaj u sklepikarzy biżuterii z bonusem do zadawanych obrażeń. Nawet mały bonus w postaci +4-8 obrażeń znacznie zwiększy Twoje możliwości bojowe.
  • Postaraj się o hełm z gniazdem i wsadź do niego Rubin, aby zwiększyć ilość otrzymywanych punktów doświadczenia.
  • Najlepsze lokacje do zdobywania poziomów to Pola Niedoli i Hale Agonii Poziom 3 ze względu na intensywność występowania przeciwników.
  • Dobrym pomysłem na szybkie zdobywanie doświadczenia są także Szczeliny Nefalemów.
  • Staraj się grać na najwyższym możliwym poziomie. W ten sposób będziesz otrzymywać maksymalną możliwą ilość punktów doświadczenia. Zacznij od poziomu Eksperckiego i sprawdź, jak Ci idzie. Jeśli przeciwnicy będą ginąć zbyt szybko, zwiększ poziom trudności.