Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mnich | Przykładowe Buildy w Diablo III poradnik Diablo III: Reaper of Souls

Mnich

Mnich to swego rodzaju uduchowiony wojownik nad wyraz dobrze zaznajomiony ze sztukami walki - Mnich | Przykładowe Buildy w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Mnich to swego rodzaju uduchowiony wojownik nad wyraz dobrze zaznajomiony ze sztukami walki. Mnisi do perfekcji opanowali posługiwanie się naręcznymi ostrzami lub pięściakami, a nader dobrze radzą sobie z Daibo - specjalnego rodzaju kijem bojowym. W trakcie walki Mnisi generują Siłę Duchową, której później używają do wykonywania specjalnych ataków. Ci święci wojownicy bazują na swojej sprawności i unikach.

Build mocno nastawiony na wykorzystywanie Eksplodującej Dłoni i Siedmistronnego Uderzenia w roli "detonatora". Świetnie sprawdza się w trakcie farmy solo lub do gry w grupie. Do poprawnego korzystania z buildu będziesz potrzebować cały set Fortel Uliany. Wymagane pierścienie to Bastiony Woli. Kolejne kluczowe przedmioty to dwie bronie: Lwi Pazur i Pięść Az'Turrasqa (z jak największym % obrażeń od Eksplodującej Dłoni). Najodpowiedniejszym paskiem będzie Przysięga Zaginionej, a na nadgarstki wybierz karwasze Osprzęt Gundo. Aulet wedle uznania. Na wszystkich możliwych przedmiotach (Naramienniki, rękawice, pierścienie, bronie i amulet) trzeba posiadać redukcję czasów odnowienia.

Umiejętności

Lewy Przycisk - Mnich | Przykładowe Buildy w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Lewy Przycisk. Przełamująca Fala + Tsunami

Podstawową umiejętnością generującą zasób jest Przełamująca Fala. Umiejętność ta ma spory zasięg, a co trzecim uderzeniem będziesz zamrażać przeciwników w promieniu 17 metrów, a dodatkowo aktywować pasywkę Mityczny Rytm.

Prawy Przycisk. Śmiałe Uderzenie + Oślepiająca Szybkość

Śmiałe Uderzenie to bardzo przydatna umiejętność dzięki której możesz szybko poruszać się po mapie. Co więcej, po skorzystaniu z tej umiejętności zwiększysz swoją szansę na unik więc zawsze staraj się używać jej w trakcie walki.

1. Siedmiostronne Uderzenie + Nieprzerwany Atak

Siedmiostronne Uderzenie będzie detonować ładunki Eksplodującej Dłoni, która zostanie nałożona na przeciwników. Za sprawą Lwiego Pazura zamiast 7 uderzeń będziesz wyprowadzać 14 co znacznie zwiększy obrażenia zadawane przez postać.

2. Eksplodująca Dłoń + Nieuchronna Zguba

Umiejętność ta będzie nakładać się samoistnie na przeciwników za sprawą założonych przedmiotów, a na pasku potrzebna jest jedynie do wykorzystywania runy Nieuchronna Zguba.

3. Objawienie + Pustynny Całun

Po skorzystaniu z Objawienia zyskujesz dodatkową regenerację siły duchowej, a dodatkowo otulasz się całunem z piasku redukując otrzymywane obrażenia aż o 50%! Umiejętność ta znacznie zwiększa Twoją defensywę więc staraj się z niej korzystać gdy tylko jest to możliwe.

4. Mantra Zbawienia + Zwinność

Jako, że Mnich cały czas walczy w zwarciu warto podreperować jego szansę na unik. Z pomocą przychodzi tutaj Mantra Zbawienia ze Zwinnością. Dzięki takiemu połączeniu zwiększysz pasywnie szansę na unik Twojego bohatera o 35%.

Umiejętności Pasywne

1. Zgodność

Kiedy zadajesz obrażenia wrogom, którzy mają więcej niż 75% życia, otrzymujesz premię 30% do szybkości ataku na 4 sek. W praktyce wychodzi na to, że każdy nowo trafiony przeciwnik zwiększa dodatkowo Twoją szybkość ataku - świetna sprawa.

2. Ikona Ytara

Nasz Mnich musi sprawnie i często korzystać z umiejętności więc warto skrócić ich czasy odnawiania. Za sprawą Ikony Ytara można zredukować cooldowny o 20%.

3. Na pograniczu Śmierci

Umiejętność ta nie raz uratuje Ci życie gdy znajdziesz się w ciężkiej sytuacji.

4. Mityczny Rytm

Po wykonaniu 3 ataków umiejętnością generującą siłę duchową Twój następny atak, który ją wyda zada zwiększone obrażenia.

Wymagane kamienie

1. Zmora Uwięzionych

2. Gogok Szybkości

3. Zmora potężnych lub Zmora Znękanych

Moce Kostki Kanaiego

1. Potok Wieczności

2. Strażnicy Ducha

3. Jedność Żywiołów

Poziomy mistrzowskie

Podstawowe: Szybkość ruchu / Zręczność / Zdrowie / Maksimum zasobów

Atak: Redukcja odnowienia / Szansa na trafienie krytyczne / Obrażenia od trafień krytycznych / Szybkość ataku

Obrona: Odporność na wszystko / Pancerz / Regeneracja życia/ Życie

Użytkowe: Obrażenia obszarowe / Punkty życia przy trafieniu / Redukcja kosztu zasobów / Znajdowanie złota