Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czarownik | Przykładowe Buildy w Diablo III poradnik Diablo III: Reaper of Souls

Czarownik

Czarodziejka to chyba najpopularniejsza postać we wszystkich grach MMO - Czarownik | Przykładowe Buildy w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Czarodziejka to chyba najpopularniejsza postać we wszystkich grach MMO. Chyba każdy z Nas czasem lubi pobawić się magią, chociażby w wirtualnym świecie. Czarownicy mają to do siebie, że przeważnie atakują z dystansu za pomocą swoich nadzwyczajnych zdolności. Co więcej, za pomocą niektórych umiejętności potrafią zmylić przeciwnika lub szybko przeteleportować się w bezpieczne miejsce. Niestety, nie są zbytnio wytrzymali dlatego muszą uważać, aby nie znaleźć się w samym centrum walki bez możliwości ucieczki.

Build opierający się na formie Archonta. Potrzebuje trochę czasu żeby się rozkręcić, ale po osiągnięciu formy Archonta z odpowiednią ilością stacków można szybko czyścić plansze z mobów. Do odpowiedniego funkcjonowania buildu będziesz potrzebować cały set Wielkie Arkana Vyra. Dodatkowo wymagany jest set Determinacja Chantodo. Amulet wedle uznania, ale dobrze by było znaleźć taki z bonusem do obrażeń od błyskawic. Wymagane pierścienie to Jedność Żywiołów i Aureola Arlisy. Nieprawdopodobny Łańcuch Fazuli będzie najbardziej odpowiednim pasem, a na nadgarstki wybierz karwasze Starożytni Obrońcy Parthanu. Pamiętaj, aby włączyć formę Archona DOPIERO PO uzbieraniu stacków z Chantodo!

Umiejętności

Lewy Przycisk - Czarownik | Przykładowe Buildy w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Lewy Przycisk. Nawałnica Mocy + Wyładowanie statyczne

Dzięki Nawałnicy Mocy będziesz w stanie wydzielać wiązki błyskawic i szybciej stackować ładunki z Chantodo, aby móc wejść do formy Archonta i zadawać zwiększone obrażenia. Pamiętaj o tym, żeby ZAWSZE o to zadbać.

Prawy Przycisk. Teleportacja + Bezpieczne przejście

Teleportacja to podstawowa umiejętność każdego Czarodzieja. Dzięki niej może on szybko przeteleportować się w bezpieczne miejsce - nie raz uratuje Ci to życie! Za sprawą Bezpiecznego Przejścia, bohater po teleportacji będzie otrzymywał zmniejszone obrażenia.

1. Pancerz Lodu + Krystalizacja

Pancerz Lodu zwiększy możliwości defensywne postaci, a dodatkowo będzie zamrażać wrogów, którzy będą atakować Twoją postać.

2. Zaklęta Broń + Tarcza Mocy

Zaklęta Broń zwiększy obrażenia zadawane przez postać, ale również zapewni jej dodatkową ochronę w postaci tarczy absorbującej obrażenia. Dzięki temu będziesz mógł/a czuć się trochę bezpieczniej, gdy przeciwnicy nagle do Ciebie doskoczą.

3. Archont + Czysta Moc

Archont to specjalna forma Czarownika w której będziesz w stanie zadawać oblrzymie obrażenia AoE (szczególnie z maxymalnymi stackami z Chantodo!). Jako, że chcesz z niego korzystać jak najczęściej warto zdecydować się na Runę Czystej Mocy, aby dodatkowo obniżyć czas schłodzenia umiejętności. Za sprawą tej Runy Archont będzie zadawał obrażenia od błyskawic.

4. Nova Mrozu + Głęboki Mróz

Nova Mrozu nie dość, że zamraża trafionych przeciwników to dodatkowo dzięki Runie Głęboki Mróz zwiększy Twoją szansę na trafienie krytyczne zamrożonych wrogów.

Umiejętności Pasywne

1. Ewokacja

Skraca wszystkie czasy odnowienia o 20%.

2. Zuchwałość

Będziesz w stanie zadawać o 30% więcej obrażeń przeciwnikom w promieniu 15 metrów.

3. Rozmycie

Rozmycie zmniejszy otrzymywane obrażenia o 17%.

4. Niestabilna Anomalia

Plan zapasowy na wypadek wpadki w trakcie gry. Zamiast zginąć, otrzymujesz osłonę, która utrzyma Cię przy życiu na tyle długo, abyś był/a w stanie odpowiednio zareagować.

Wymagane kamienie

1. Zmora Uwięzionych

2. Stymulator Bólu

3. Zmora potężnych lub Zmora Znękanych

Moce Kostki Kanaiego

1. Piec

2. Swami

3. Obsydianowy Pierścień Zodiaku

Poziomy mistrzowskie

Podstawowe: Szybkość ruchu / Inteligencja / Maksimum zasobów / Zdrowie

Atak: Redukcja odnowienia / Obrażenia od trafień krytycznych / Szybkość ataku / Szansa na trafienie krytyczne

Obrona: Odporność na wszystko / Pancerz / Życie / Regeneracja życia

Użytkowe: Obrażenia obszarowe / Punkty życia przy trafieniu / Redukcja kosztu zasobów / Znajdowanie złota