Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Łowca Demonów | Przykładowe Buildy w Diablo III poradnik Diablo III: Reaper of Souls

Łowca Demonów

Łowczyni Demonów specjalizuje się w walce na dystans - Łowca Demonów | Przykładowe Buildy w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Łowczyni Demonów specjalizuje się w walce na dystans. Korzystając ze swoich niezawodnych kusz lub łuku, zgrabnie lawiruje wśród hord potworów nie dając się przy tym nawet drasnąć. Sztuka gry tym bohaterem polega na odpowiednim planowaniu swoich ruchów ponieważ należy pamiętać, że chociaż DH zadaje olbrzymie obrażenia to niestety nie jest już tak skłonny je na siebie przyjąć. W konsekwencji złego ruchu można po prostu pożegnać się z życiem.

Build, który bardzo dobrze radzi sobie z zadawaniem obrażeń AoE dzięki czemu farmienie staje się bardzo szybkie i skuteczne. Aby sprawnie korzystać z buildu będziesz potrzebować wszystkie części setu Swiętokradzka Esencja dzięki czemu Twoje generatory nienawiści będą generować dodatkowo dyscyplinę. Co więcej, wzmocnisz zadawane obrażenia, a dodatkowo uzyskasz redukcję obrażeń. Kolejne ważne przedmioty to zestaw pierścieni Bastiony Woli. Amulet wedle uznania, ale zwracając uwagę na statystykę +% obrażeń od ognia. Na nadgarstki załóż Owijacze Jasności. Całości zestawu dopełni pas Gniew Łowcy, kołczan Dziedzictwo Zmarłego i Refleksyjny Łuk Yanga.

Umiejętności

Lewy Przycisk - Łowca Demonów | Przykładowe Buildy w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Lewy Przycisk. Ogień Osłaniający + Koncentracja

Ogień Osłaniający zadaje całkiem spore obrażenia, ale najważniejsza jest tutaj dodatkowa regeneracja Nienawiści otrzymywana z runy Koncentracja.

Prawy Przycisk. Wielostrzał + Arsenał

Wielostrzał jest podstawową umiejętnością do zadawania ogromnych obrażeń. Za sprawą runy Arsenał będziesz w stanie strzelać dodatkowymi rakietami w pobliskich wrogów.

1. Piętno Śmierci + Śmiertelny Wróg

Umiejętność, która będzie załączać się samoistnie w trakcie atakowania przeciwników. Stanie się tak dzięki mocy z przedmiotu Klęska z Kostki Kanaiego. Za sprawą Runy Śmiertelny Wróg zwiększysz dodatkowo regenerację Nienawiści.

2. Kompan + Wilk

Jako towarzysza wybierz wilka ponieważ będziesz w stanie zwiększyć zadawane obrażenia przez siebie i sojuszników o 30% na 10 sekund!

3. Odskok + Przewrót

Odskok jest jedyną umiejętnością, która może pomóc Ci uciec z ciężkiej sytuacji więc warto mieć ją pod ręką. Za sprawą runy Przewrót będziesz w stanie skorzystać z odskoku ponownie w ciągu 6 sekund za 50% kosztu dyscypliny.

4. Przygotowanie + Pobudzenie

Przygotowanie zapewni dodatkową możliwość odzyskania punktów Dyscypliny, a dzięki runie Pobudzenie na stałe zwiększysz wartość tego zasobu o 15.

Umiejętności Pasywne

1. Balistyka

Nasza postać dzięki swoim umiejętnością wystrzeliwuje rakiety, a Balistyka dodatkowo zwiększa obrażenia od nich o 100%! Chyba nie trzeba dalej tłumaczyć tego wyboru.

2. Zasadzka

Będziesz w stanie zadawać o 40% więcej obrażeń celom, które mają ponad 75% życia.

3. Pewny Strzał

Atakując cele z odległości co najmniej 10 metrów będziesz zadawać zwiększone obrażenia o 20%.

4. Rozeznanie

Build ten nie jest oparty na przeżywalności lecz na zadawaniu olbrzymich obrażeń więc czasem może podwinąć Ci się noga i wpadniesz w niezłe tarapaty. Dzięki Rozeznaniu możesz uratować się nawet z najtrudniejszej sytuacji, ponieważ gdy otrzymasz zabójczy cios, zamiast od razu umrzeć to znikasz na 2 sek. i regenerujesz 50% maksymalnego życia.

Wymagane kamienie

1. Zmora Uwięzionych

2. Kamień Pomsty Zeia

3. Zmora potężnych lub Zmora Znękanych

Moce Kostki Kanaiego

1. Klęska

2. Żarowa Tunika

3. Jedność Żywiołów

Poziomy mistrzowskie

Podstawowe: Szybkość ruchu / Zręczność / Maksimum zasobów / Zdrowie

Atak: Szansa na trafienie krytyczne / Obrażenia od trafień krytycznych / Szybkość ataku / Redukcja odnowienia

Obrona: Odporność na wszystko / Pancerz / Regeneracja życia / Życie

Użytkowe: Redukcja kosztuzasobów / Obrażenia obszarowe / Punkty życia przy trafieniu / Znajdowanie złota