Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Krzyżowiec na odległość | Przykładowe Buildy w Diablo III poradnik Diablo III: Reaper of Souls

Krzyżowiec na odległość

Krzyżowiec charakteryzuje się klasową redukcją obrażeń na poziomie 15% (podobnie jak Barbarzyńca i Mnich z ich 30%) - Krzyżowiec na odległość | Przykładowe Buildy w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Krzyżowiec charakteryzuje się klasową redukcją obrażeń na poziomie 15% (podobnie jak Barbarzyńca i Mnich z ich 30%). Można zauważyć ze posiada umiejętności, którymi może walczyć na dystans. Ten build jest zrobiony tak by umożliwić mu efektowną walkę na średnie dystanse. By w pełni efektownie wykorzystywać to zestawienie skilli powinno się mieć broń dwuręczną, która podwaja ilość bombardowania oraz tarczę. Jeśli już mamy taki zestaw możemy przejść do skilli. Główne zamierzenie jest takie by unieruchomić cele, po czym zasypać je Bombardowaniem oraz Furią.

Umiejętności Aktywne

Lewy Przycisk. Sprawiedliwość + naładowanie

Podstawowy atak krzyżowca który generuje mu gniew oraz dzięki runie ma szansę na ogłuszenie przeciwników. Przy częstym używaniu ogłuszenie może wchodzić naprawdę często co spowalnia przeciwników przed dotarciem do niego.

Prawy Przycisk. Błogosławiona tarcza + Raniące odłamki

Główny skill do spamowania zaraz po sprawiedliwości. Dzięki runie z pojedynczego celu uderza w kilka, co pomaga w ich likwidacji. Używa się go głównie, gdy reszta umiejętności jest na odnowieniu. Należy pamiętać, że im większa szansa na blok tym więcej obrażeń zada ta umiejętność. Warto więc zaopatrzyć się w dobrą tarczę w celu zwiększenia obrażeń.

1. Bombardowanie + Likwidacja

Umiejętność normalnie ma duży czas oczekiwania i trwa zbyt krótko by zachowała na dłużej miejsce w buildzie. Jednak dzięki odpowiedniej pasywce oraz orężowi (Korbacz: Śmiertelna tragedia) zwiększa się szybkość odnowy oraz czas trwania, dzięki czemu staje się głównym atutem w tym buildzie. Dzięki runie każdy cios będzie trafieniem krytycznym więc do elit jak najbardziej.

2. Wyrok + Rozwaga

Unieruchamia przeciwników na dziesięć sekund. Czas odnowienia to dwadzieścia, dzięki czemu co dziesięć sekund możemy sprawiać by przeciwnicy stali w miejscu. Zawsze rzucać to przed Bombardowaniem, ponieważ wtedy więcej pocisków trafi w cel.

3. Falanga + łucznicy

Co tu dużo mówić, dzięki pasywce od Bombardowania zwiększają się obrażenia od falangi, a dodatkowo ci mają dosyć szybki czas odnowienia. Należy pamiętać, że przywołujesz cztery awatary, a nie jednego, więc mimo wszystko dodatkowe obrażenia są dość dobre.

4. Furia niebios + Panowanie

Druga najważniejsza umiejętność do robienia obrażeń. Rzuca się ją na dystans, dzięki czemu nie trzeba podchodzić na bliskie odległości. Sama furia porusza się po przeciwnikach co zwiększa zakres działania, a my nie musimy podchodzić bliżej do przeciwników.

Umiejętności Pasywne

1. Niebiańska siła

Wymagane w celu dobrego wykorzystania buildu. Korbacz, na którym opiera się bombardowanie jest dwuręczny, a Błogosławiona tarcza potrzebuje jej.

2. Boskie przywództwo

Także obowiązkowe. Zmniejsza czas odnowienia się bombardowania, oraz zwiększa obrażenia od Falangi. Bez niej czekanie na główną umiejętność ofensywną byłoby aż nazbyt długie.

3. Splendor

Jeśli posiadasz dużo slotów na kamienie ten wybór będzie bardzo dobry. Dodatkowo zwiększy twoje bazowe obrażenia, poprzez podniesienie siły.

4. Obuch

Zwiększa obrażenia od Sprawiedliwości, a jako że jest to podstawa do generowania gniewu to zwiększenie obrażeń zawsze wyjdzie na dobre.