Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Krwawe odłamki | Opis mechanizmów rozgrywki w Diablo III poradnik Diablo III: Reaper of Souls

Krwawe odłamki to nowa waluta wprowadzona w dodatku Reaper of Souls, którą nagradzane są dwie aktywności w trybie przygodowym: Zlecenia i Szczeliny Nefalemów. Zdecydowanie szybciej zdobywa się je w tym drugim wariancie rozgrywki, bo kilkadziesiąt przedmiotów tego typu prawdopodobnie zawsze wysypuje się z pokonanego Strażnika. W przypadku Zleceń dobrze jest wykonywać premiowane zadania, gdzie bonus gwarantuje podwójną liczbę krwawych odłamków.

Kadala przebywa w każdym obozowisku. - Krwawe odłamki | Opis mechanizmów rozgrywki w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry
Kadala przebywa w każdym obozowisku.

Zdobyte odłamki można wydać u Kadali, nowej handlarki, która przebywa we wszystkich obozowiskach. Zakupy określane są przez fanów mianem "hazardu", bo faktycznie mają one z nim dużo wspólnego. W przeciwieństwie do innych kupców, Kadala nie pozwala sprawdzić przed dokonaniem zakupu, jakie właściwości ma nabywany przedmiot. Oręż podzielony jest jedynie na konkretny typ (napierśniki, broń jednoręczna, pierścienie itd.) - same graty kupujemy w ciemno i dopiero po wydaniu krwawych odłamków przekonujemy się, co faktycznie w zamian za nie dostaliśmy.

Fani gry nie na darmo określają zakupy u Kadali mianem hazardu. - Krwawe odłamki | Opis mechanizmów rozgrywki w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry
Fani gry nie na darmo określają zakupy u Kadali mianem hazardu.

Blizzard jak dotąd nie ujawnił procentowych szans na wylosowanie konkretnej klasy przedmiotu, nie możemy więc podać żadnych oficjalnych danych. Wiemy jedynie tyle, że aktualnie zwiększono ceny przedmiotów nabywane za odłamki, ale również ZNACZNIE zwiększono szansę na otrzymanie legendarnego lub setowego przedmiotu poprzez nabywanie sprzętu od Kadali. Jak to wygląda w praktyce? Niestety różnie. Niektórzy mówią, że otrzymują bardzo dużo legendarnych przedmiotów poprzez zakupy u Kadali, a inni narzekają, że nie otrzymują ich w ogóle, albo bardzo mało. W hazardzie wszystko zależy od szczęścia, ale warto próbować ponieważ jest to najszybsza i najłatwiejsza metoda na zdobycie upragnionego sprzętu!