Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Adria | Walki z bossami w Diablo III poradnik Diablo III: Reaper of Souls

Adria

Adria jest służką Diablo, która ma obsesję na punkcie wydostania go z kamienia dusz - Adria | Walki z bossami w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Adria jest służką Diablo, która ma obsesję na punkcie wydostania go z kamienia dusz. Przed rozpoczęciem walki, Adria ukaże Ci swoją prawdziwą postać - demona ze skrzydłami i odnóżami pająka.

Adria jest mobilnym przeciwnikiem, który zadaje średnie obrażenia. Najczęściej staje w miejscu startowym, oraz w narożnikach gdzie znajdują się kapliczki. Jej pojedyncze ataki nie powinny stanowić zagrożenia dla życia, ale nie można jej lekceważyć. Największą uwagę należy skupić na jej larwach krwi, których na końcu walki jest bardzo dużo. Nawet, jeśli taką oberwiesz musisz szybko zejść z pola kałuży, która się tam pojawi. W trakcie walki z Adrią trzeba bardzo uważnie poruszać się po mapie ponieważ larwy cały czas będą plątać Ci się pod nogami. Adria będzie przywoływała te larwy wiele razy, a poza tym często będzie używała Wiru i krwawej kuli, których należy unikać jak ognia.

Ataki:

Cios skrzydłem - Adria robi zamach skrzydłem uderzając bohaterów, których ma przed sobą. Wskazany jest unik do tyłu.

Wir - Adria zaczyna się kręcić wokół własnej osi wbijając się w ziemię i pojawiając obok wybranego przez siebie bohatera. Zadaje średnie obrażenia.

Krwawa kula - Adria ładuje energię po czym umieszcza pod tobą okręg z fioletowego płomienia. Jego efekt jest taki sam jak umiejętności: Bezcześciciel, którą posiadają niektórzy elitarni przeciwnicy.

Rozbryzg krwi - Adria zaczyna używać tej umiejętności, gdy jej pasek życia spadnie do określonego poziomu. Przywołuje wtedy larwy ulepione z krwi które pełzają po ziemi w losowych kierunkach. Nie kierują się one z premedytacja w stronę żadnego bohatera wiec można je omijać. Gdy cię dotkną wybuchają robiąc niewiele obrażeń, ale pod twoimi nogami pojawia się kałuża krwi która zadaje duże obrażenia gdy stoisz w niej za długo.

Osiągniecia:

Do piekła, wiedźmo wściekła! - Zabij Adrię.

Terapia grupowa - Zabij Adrię w trybie współpracy. Oznacza to że musisz ją zabić z dowolnymi ludźmi, a nie solo.

W zaklętym kręgu - Zabij Adrię na maksymalnym poziomie bez wykorzystywania zdolności ograniczających kontrolę, grając na poziomie Udręka lub wyższym. Zdolności ograniczające kontrolę to takie które w jakimś stopniu ograniczają walkę przeciwnikowi czyli: spowalniają, ogłuszają, oślepiają itp. Ważne jest to że do zdobycia tego osiągnięcia to ty nie możesz wykorzystywać takich zdolności, a nie twoi znajomi. Nawet jeśli oni używają, a ty nie to i tak je zdobędziesz.

Czas wiedźmy - Zabij Adrię na maksymalnym poziomie w czasie krótszym niż 60 sec, grając na poziomie Udręka lub wyższym.

Ruszaj się - Zabij Adrię nie zostając trafionym jej rozbryzgiem krwi, krwawą kulą, lub uderzeniem skrzydeł. Dane ataków są wypisane wyżej.

Martwe Zło - Zabij Adrię na maksymalnym poziomie bez wykorzystywania zdolności ograniczających kontrolę, grając na poziomie Udręka lub wyższym w trybie hardkorowym. Tryb można włączyć dopiero gdy tworzy się nowego bohatera. Oznacza to, że jeśli postać zginie raz to jest od razu kasowana.

Co u licha?- Zabij Adrię na maksymalnym poziomie w czasie krótszym niż 60 sec, grając na poziomie Udręka lub wyższym w trybie hardkorowym. Tryb można włączyć dopiero gdy tworzy się nowego bohatera. Oznacza to, że jeśli postać zginie raz to jest od razu kasowana.