Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Europa Universalis 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Europa Universalis 4 - poradnik do gry

Europa Universalis 4 - poradnik do gry

Jak zostać królem Poradnik do gry Europa Universalis IV to zestawienie przydatnych w rozgrywce informacji i porad. Opracowanie skupia się na aspektach administracji, ekonomii, dyplomacji i wojny. Przedstawia również zmiany w systemie monarchii i zasadach rządzenia.

Poradnik do gry Europa Universalis IV zapozna graczy ze skomplikowanymi aspektami rozgrywki i pomoże w optymalnym wykorzystaniu wszystkich opcji, by możliwie najprężniej rozwijali oni swoje imperium. W poradniku znajduje się szereg przydatnych informacji i porad, które przydadzą się zarówno dla graczy zaznajomionych z poprzednimi częściami, jak i z zupełnymi nowicjuszami, których natłok opcji, suwaków i cyferek może doprowadzić do bólu głowy. Treść poradnika skupia się na aspektach administracji, ekonomii, dyplomacji i wojny w grze. Czytelnicy zostaną także szczegółowo zapoznani ze zmianami wprowadzonymi w systemie monarchii i zasadach rządzenia.

Niejako tradycyjnie przy grach spod szyldu Paradox Interactive trzeba wziąć poprawkę na wersję gry. Poradnik został spisany na podstawie wersji 1.1.2.

Arek "Skan" Kamiński (www.gry-online.pl)

Informacje o Europa Universalis 4 - poradnik do gry

Autor : Arek Skan Kamiński

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 33, ilustracje: 52 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Europa Universalis 4 - poradnik do gry