Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Slender: The Arrival - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Slender: The Arrival - poradnik do gry

Slender: The Arrival - poradnik do gry

Urban legend? Poradnik do gry Slender: The Arrival zawiera wyczerpującą, ilustrowaną solucję wszystkich rozdziałów gry. Opracowanie zawiera liczne wskazówki, opisy sekretów oraz znajdziek. Nie zabrakło również listy specjalnych kodów do gry.

Poradnik do gry Slender: The Arrival zawiera wskazówki przydatne podczas zabawy w ten przygodowy survival horror. Rozgrywka opiera się tu na manipulacji przedmiotami, znajdowaniu dokumentów i ciągłej ucieczce przed przerażającym Slender Manem. Wcielasz się w postać ściganej przez potwora Lauren, a w retrospekcji także w jej przyjaciółkę Kate. Uzbrojony jedynie w latarkę i kamerę musisz odkryć, co tak naprawdę przydarzyło się Kate. Uważaj - niebezpieczeństwo czyha wszędzie.

Tytuł oferuje dwa poziomy trudności: normalny lub hardcore, z tym że ten drugi dostępny jest dopiero po ukończeniu gry. Zagrożenie atakiem Slendera okazuje się w nim większe, ponadto bateria latarki ma określoną żywotność i nigdy nie wiadomo, kiedy się wyczerpie. Najlepiej więc poruszać się po omacku, włączając ją jedynie wtedy, gdy jest to niezbędne - np. do oślepienia The Proxy. Tryb hardcore nagradza Cię bonusem - nieco dłuższym i wyjaśniającym więcej zakończeniem.

W głównym menu znajdziesz także album z wszystkimi zebranymi dotychczas dokumentami. Jest ich łącznie 26, podzielonych na listy w liczbie 13 oraz pozostałe dokumenty - notatki, ulotki czy plakaty. Ich lokalizacje podane zostały w stosownych rozdziałach, przy czym listy wyróżnione są kolorem brązowym, a reszta dokumentów pomarańczowym. Pomijając przedmioty trafiające do albumu, nie zbierasz żadnych innych znajdziek z wyjątkiem latarek (oznaczonych w poradniku na zielono). Natomiast pojawiające się w grze osiągnięcia oznaczone są kolorem niebieskim.

Jeśli masz ochotę, możesz skorzystać z kodów. Dostępny są między innymi tryb boga oraz mistrza (oferujący to samo co tryb boga, czyli nieśmiertelność, a dodatkowo nieskończoną wytrzymałość i przyspieszone tempo biegania). Za pomocą kodu odblokujesz także wszystkie sceny. Szerzej na ten temat w rozdziale o kodach.

Wspomniany wyżej The Proxy to istota kontrolowana przez Slender Mana. Opisy ataków obydwu postaci i tego, jak z nimi postępować, znajdują się w odpowiednich częściach poradnika.

Daniela "Sybi" Nowopolska (www.gry-online.pl)

Informacje o Slender: The Arrival - poradnik do gry

Autor : Daniela Sybi Nowopolska

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 15, ilustracje: 24 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Slender: The Arrival - poradnik do gry