Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

World of Tanks - poradnik do gry

World of Tanks - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

KV-1 poradnik World of Tanks

KV-1

Informacje ogólne

Nazwa - KV-1 - World of Tanks - poradnik do gry

Nazwa

KV-1

Typ

Czołg ciężki

Poziom

V

Uzbrojenie

85 mm F-30: penetracja 120mm; obrażenia 160

Pancerz

Kadłub: 75mm/75mm/70mm, wieża: 110mm/110mm/110mm

Wytrzymałość

640 punktów życia

Mobilność

Prędkość maksymalna: 34km/h, silnik: 500KM

Rola

Walka na średnim dystansie, walka w zwarciu

KV-1 to pierwszy czołg ciężki dostępny radzieckim dowódcom. Czołg ten jest bardzo wolny i mało manewrowny: jednostka napędowa jest bardzo słaba, stąd rozpędzenie się do prędkości maksymalnej jest bardzo trudne. Opancerzenie jest wystarczająco dobre, aby podjąć równą walkę ze wszystkimi czołgami piątego poziomu, zaś wybór skutecznego uzbrojenia powinien zadowolić każdego gracza. Po osiągnięciu statusu elitarnego czołg ten często otrzymuje swoje stałe miejsce w garażu, gdyż doskonale nadaje się do zarabiania kredytów.

Rozwój, sprzęt, załoga

KV-1 ma kilka ścieżek rozwoju; ta zaproponowana poniżej pozwala nam na jak najszybsze wykorzystanie dużej siły ognia w celu ułatwienia dalszego zdobywania doświadczenia.

Pierwszą rzeczą, jaką powinniśmy wynaleźć na KV-1 jest działo 57 mm 413. Zależnie od preferowanego stylu gry armata ta może nam starczyć do końca przygody z tym czołgiem. Kolejnym krokiem powinno być wynalezienie silnika M-17F a następnie zawieszenia. Dzięki zwiększonej nośności możliwe będzie zamontowanie nowej wieży, która nie tylko zwiększy naszą pulę punktów życia, lecz także jest na tyle dobrze opancerzona, że działa piątego poziomu będą od niej rykoszetowały. W tym miejscu musimy zadecydować, jaką broń zamierzamy używać. Działo 85 mm F-30 posiada dobrą penetrację, zaś haubica 122mm U-11 pozwala nam na wystrzeliwanie dużych ładunków odłamkowo-burzących. Po wynalezieniu odpowiadającej nam broni, odkrywamy pozostałe moduły i pojazdy.

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie