Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Lost Horizon - poradnik do gry

Lost Horizon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lost Horizon - poradnik do gry

Dzięki temu poradnikowi przeprowadzisz zawadiackiego Fentona i śliczną Kim przez pełną niebezpieczeństw i nagłych zwrotów akcji przygodę - Lost Horizon - poradnik do gry

Dzięki temu poradnikowi przeprowadzisz zawadiackiego Fentona i śliczną Kim przez pełną niebezpieczeństw i nagłych zwrotów akcji przygodę.

Opis przejścia gry podporządkowany jest wyzwaniom, przed jakimi w trakcie zabawy stają bohaterowie. Szukając rozwiązania danego problemu, znajdziesz je w podrozdziale opatrzonym stosownym tytułem i podpowiadającym tylko te działania oraz lokalizację tylko tych przedmiotów, które są niezbędne do jego rozwikłania. To, co w tym momencie rozgrywki można jeszcze znaleźć lub zrobić, a co dotyczy innych zadań, odkryjesz w następnych podrozdziałach.

Po grze poruszasz się za pomocą kursora w kształcie komputerowej myszki. Klawisz, którym możesz kliknąć na danym obiekcie, ma kolor zielony. Dzięki temu od razu wiesz, które przedmioty da się zabrać bądź wykorzystać w inny sposób (LPM), a które tylko obejrzeć (PPM). Również po najechaniu w ekwipunku jedną znajdźką na drugą jasne staje się, które z nich dadzą się ze sobą połączyć. Wszystkie pozwalające na to obiekty warto badać prawym przyciskiem myszki, bowiem często dopiero wtedy można z nimi zdziałać coś więcej, a w przypadku rzeczy w ekwipunku - zyskać dodatkowe informacje i przedmioty.

Za pośrednictwem spacji lub symbolu lupki, widocznego w prawym dolnym rogu ekranu, ujawnisz aktywne punkty w danej lokacji. Pod usytuowanym obok znakiem zapytania kryją się podpowiedzi narratora.

Przedmioty, które powinny trafić do ekwipunku, wyróżnione są w tekście kolorem czerwonym , a rozwiązania zagadek pogrubieniem.

Katarzyna "Kayleigh" Michałowska ( www.gry-online.pl )

Informacje o Lost Horizon - poradnik do gry

Autor : Katarzyna Kayleigh Michałowska

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 24, ilustracje: 454 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Lost Horizon - poradnik do gry