Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie

Hardware

Hardware 5 września 2014, 14:47

autor: Przemysław Zamęcki

Gra we wszystko na wszystkim. Fan retro gratów i gier w pudełkach, które namiętnie kolekcjonuje.

Xbox One FAQ - wielki przewodnik po konsoli i jej funkcjach

Nowa generacja od Microsoftu zadebiutowała w Polsce z niemal rocznym opóźnieniem. Jeśli jesteście zainteresowani kupnem konsoli Xbox One, koniecznie przeczytajcie nasz artykuł, w którym odpowiadamy na często zadawane pytania.

5 września 2014 roku w końcu doczekaliśmy się premiery Xboxa One w Polsce. Konsola jest już dostępna na świecie od roku, ale przez ten czas Microsoft nie zasypiał gruszek w popiele i w znacznym stopniu ulepszył funkcjonalność swojego sprzętu, wydając kolejne aktualizacje jego oprogramowania. Oprócz typowych, poprawiających stabilność platformy, konsola zaoferowała wiele nowych funkcji – od prostych, pozwalających podejrzeć stan baterii w kontrolerze, po bardziej skomplikowane, jak na przykład możliwość transmisji rozgrywki poprzez jeden z popularnych kanałów streamujących.

Dla nas liczy się przede wszystkim możliwość założenia konta w naszym kraju bądź też przeniesienia już istniejącego, bez konieczności podawania fałszywych adresów lub kodów pocztowych. Niestety, w Polsce wciąż niedostępnych jest wiele usług, które działają choćby na brytyjskich czy amerykańskich obszarach. Póki co nie wypożyczymy filmu ani go nie zakupimy. Niemniej jednak funkcjonuje polski sklep z grami, oferujący na tle konkurencji całkiem atrakcyjne ceny.

Przedstawiamy Wam nową wersję pytań i odpowiedzi dotyczących Xboxa One, która pierwotnie ukazała się w GRY-Online tuż po ubiegłorocznej premierze konsoli. FAQ zostało uaktualnione, częściowo zmienione, a także uszczuplone o niektóre elementy, które w przypadku oficjalnej premiery konsoli Xbox One w Polsce i dostępności rodzimego języka w jej interfejsie przestały mieć znaczenie dla osób nieradzących sobie z językiem angielskim.