Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Filmy i seriale

Filmy i seriale 1 maja 2013, 09:00

autor: eJay & fsm

FILMag #18 - Iron Man 3, Star Trek oraz Szybcy i wściekli 6

Tradycyjnie już maj to w polskich i zagranicznych kinach początek letniego sezonu wypełnionego drogimi i efektownymi produkcjami. Oprócz Iron Mana 3 czy nowego Star Treka, zadebiutują inne interesujące filmy - zwróćcie uwagę na Drugie Oblicze i Stokera.

Miesiąc temu ogłosiliśmy start letniego sezonu w kinach. Dzisiaj możemy napisać, że sale w multipleksach powinny zacząć się systematycznie zapełniać, gdyż majowy repertuar gwarantuje spore emocje. Na ekrany zawitają dwa bardzo duże i oczekiwane przez fanów tytuły – nowy Star Trek oraz Iron Man 3. Do tego duetu należy dodać szóstą część Szybkich i wściekłych, ale nie lękajcie się – jeżeli nie przepadacie za tak lekką rozrywką, to powinniście rozważyć nowy musical Baza Luhrmanna pt. Wielki Gatsby oraz Drugie oblicze z Ryanem Goslingiem w roli głównej. W Strefie Fana proponujemy coś dla maniaków „nocnych wrażeń” (ale prosimy – bez skojarzeń!). Oprócz tego recenzujemy Obliviona (i nie chodzi o grę Bethesdy), Spring Breakers, Panaceum oraz Układ zamknięty. Jeden z tych tytułów okazał się niewypałem, niczym mokra petarda (cytując któryś ze spotów reklamowych). Przy okazji życzymy udanej majówki i zapraszamy do lektury.

eJay & fsm

TWOIM ZDANIEM

Na jaki film wybierasz się w maju do kina?

Iron Man 3
55,8%
Szybcy i wściekli 6 (The Fast and the Furious 6)
23,1%
W ciemność: Star Trek (Star Trek Into Darkness)
12,4%
Wielki Gatsby (The Great Gatsby)
3,3%
Nie interesuje mnie żadna majowa premiera.
2,6%
Drugie oblicze (The Place Beyond the Pines)
1,5%
Stoker
1,2%
Zobacz inne ankiety
FILMag #23 - Wałęsa, Grawitacja i Stephen King
FILMag #23 - Wałęsa, Grawitacja i Stephen King

Filmowe studia pomału wyciągają ciężkie działa - jesień w polskich kinach upłynie przede wszystkich pod znakiem Grawitacji oraz nowego filmu Andrzeja Wajdy.