Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Filmy i seriale 16 września 2022, 16:15

John Wick to program treningowy w Matriksie. Najdziwniejsze teorie spiskowe związane z filmami

Filmy i seriale zwykle są dość oczywiste i zrozumiałe w swoim przekazie. Niektórzy jednak doszukują się w nich czegoś bardziej niezwykłego i celowo ukrytego! Stąd biorą się najdziwniejsze teorie spiskowe o znanych dziełach kina i telewizji.

John Wick to program treningowy w Matriksie

John Wick, reż Chad Stahelski, Lionsgate 2014 - Najdziwniejsze teorie spiskowe związane z filmami i serialami - dokument - 2022-09-16
John Wick, reż Chad Stahelski, Lionsgate 2014
  1. Film/serial: John Wick
  2. Reżyser: Chad Stahelski
  3. Rok premiery: 2014
  4. Gdzie obejrzeć: Vod.pl. PlayNow, Player, Cineman, Viaplay

Neo z Matrixa i John Wick to zdecydowanie najsłynniejsze role Keanu Reeves’a, dzięki którym znany jest na całym świecie. Wielu fanów łączy nawet te dwa cykle i jest przekonanych, że Neo i John to ta sama postać, a wydarzenia pokazywane w Johnie Wicku są niczym innym, tylko kolejnym programem treningowym z Matrixa. Co więcej, każdy kolejny film z obu serii dodaje tylko argumentów do ich teorii, z najnowszym Matrixem na czele, gdzie są odniesienia do wielkiego świata wirtualnej rzeczywistości, w którym ludzie są uwięzieni.

Zostało jeszcze 43% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Dariusz Matusiak

Dariusz Matusiak

Autor tekstów. Absolwent Wydziału Nauk Społecznych i Dziennikarstwa. Gracz od czasów świetności Amigi. Pisanie o grach rozpoczął w 2013 roku od swojego bloga na gameplay.pl, skąd szybko trafił do działu recenzji i publicystki GOL-a. Czasem pisze też o filmach i technologii. Od zawsze fan wyścigów, realistycznych symulatorów i strzelanin militarnych oraz gier z wciągającą fabułą lub wyjątkowym stylem artystycznym. W wolnych chwilach uczy latać w symulatorach nowoczesnych myśliwców bojowych na prowadzonej przez siebie stronie Szkoła Latania. Poza tym wielki miłośnik urządzania swojego stanowiska w stylu „minimal desk setup”, sprzętowych nowinek i kotów.

więcej