Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Filmy i seriale 26 listopada 2021, 17:05

autor: Karol Laska

Patrick Melrose – 5 odcinków. Najlepsze krótkie seriale na Netflixie i HBO GO

Netflix i HBO GO to kopalnia świetnych miniseriali. Jeśli ktoś szuka okazji do binge-watchingu i nie chce stracić długich tygodni, zanim pozna zakończenie, to mam dla niego listę najlepszych produkcji tego typu.

Patrick Melrose – 5 odcinków

Co to: wyczerpująca rozprawa z przeszłością w wykonaniu Benedicta Cumberbatcha

Reżyser: Edward Berger

W rolach głównych: Benedict Cumberbatch, Hugo Weaving, Jennifer Jason Leigh

Rok produkcji: 2018

Gdzie obejrzeć: HBO GO

Sporo w tym zestawieniu produkcji, które skupiają się na dramacie jednostki i jej wewnętrznej walce z samą sobą. Cóż możemy powiedzieć, to nie kwestia jakiejś bardzo sprofilowanej selekcji z naszej strony, tylko raczej tego, że opowieści tego typu najlepiej sprzedają się w wydaniu paroodcinkowym. Patrick Melrose takich epizodów ma pięć i wystarczają one w zupełności, aby poznać od podszewki tytułowego bohatera.

To wokół niego kręcą się wszystkie wydarzenia zaprezentowane w serialu, dlatego też w roli głównej potrzebny był ktoś potrafiący przyciągnąć uwagę na dłużej niż pięć minut. Wybrano więc Benedicta Cumberbatcha, czyli człowieka, którego charakterystycznymi cechami są nie tylko imię i nazwisko, ale również podłużna, marsjańska wręcz twarz i potężna energia wypływająca z samej jego prezencji na ekranie.

Zostało jeszcze 55% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
TWOIM ZDANIEM

Wolisz krótkie seriale czy tasiemce?

Krótko i na temat ma być!
65,4%
Wolę wielką i epicką narrację na wiele odcinków.
34,6%
Zobacz inne ankiety