Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Technologie 18 grudnia 2019, 15:02

autor: Serek

Prezent na święta 2019 - sprzęt gamingowy

Okres przedświąteczny to przede wszystkim gorączka kupowania prezentów. Co kupić, aby sprawić bliskim radość? Oto kilka propozycji, które ucieszą każdego fana technologii.

Gadżety gamingowe

W trosce o to, aby ten artykuł nie zajął Wam całego cennego, przedświątecznego czasu, ograniczyłem się do wymienienia najciekawszych propozycji spośród wybranych „kategorii” prezentów. Nie oznacza to jednak, że już wszystkie możliwości wyczerpaliśmy. Jeśli chodzi o podarunki dla fana technologii, to odnoszę wrażenie, że ledwie „liznęliśmy” temat. Pamiętajcie, że gracze to w dużej mierze gadżeciarze - dlatego ucieszą ich wszelkiego rodzaju dodatki. Może to być lampka do PlayStation, nakładki na gałki do pada czy nawet elektroniczne budziki imitujące postaci z gier. Nie wspominając nawet o masie gadżetów, jak koszulki, naklejki, albumy i wiele, wiele innych.

Praktyczny prezent - Sonos One

Jeśli kwestie budżetowe nie są dla Was problemem, a chcecie kupić bliskiej osobie gadżet, który jest naprawdę przydatny i będzie służył bardzo długo, może warto zainwestować w nowoczesny smart-głośnik? Od jakiegoś czasu testujemy w redakcji Sonos One i powoli ciężko nam wyobrazić sobie dzień, który nie zaczyna się od DJ Łosia serwującego kolejną playlistę na Spotify.

Taki mały, ale bardzo dużo może, po prostu wariat. - Prezent na święta 2019 - sprzęt gamingowy - dokument - 2019-12-20
Taki mały, ale bardzo dużo może, po prostu wariat.

Chociaż Sonos One wyraźnie wyróżnia się pod względem ceny, to oferowany przez niego zestaw zalet pozwala o nim myśleć jak o świetnej okazji. Mamy tu bowiem do czynienia nie tylko ze świetne wykonaną, nowoczesną bryłą urządzenia, ale również bogatą paletą ułatwiających życie funkcji. Komunikacja bezprzewodowa, świetnie zaprojektowana aplikacja mobilna na Androida i iOS, pełna integracja z serwisami Tidal, Spotify czy Deezer, czy też możliwość dostosowywania parametrów dźwięku do swoich preferencji – to tylko kilka z nich.

Zostało jeszcze 48% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Konrad Serek Serafiński