Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Technologie 18 grudnia 2019, 15:02

autor: Serek

Prezent na święta 2019 - sprzęt gamingowy

Okres przedświąteczny to przede wszystkim gorączka kupowania prezentów. Co kupić, aby sprawić bliskim radość? Oto kilka propozycji, które ucieszą każdego fana technologii.

Monitory i telewizory dla gracza

Jeśli bliska Wam osoba jest zapalonym graczem, to pewnie doskonale wiecie, że nie wystarczy świetny sprzęt i akcesoria - potrzeba jeszcze ekranu, który umożliwi wyświetlenie tych wszystkich wodotrysków. No dobrze, to co w takim razie polecamy?

Monitory

Mimo wciąż postępującego rozwoju technologicznego, standardem wciąż pozostaje stare i dobre Full HD. Ciekawą propozycją jest tutaj Samsung C24FG73, którego kupimy za niespełna tysiąc złotych. Monitor idealnie nadaje się do gier - posiada wysoką częstotliwość odświeżania (144 Hz), obsługuje FreeSync, technologię Quantum Dot i charakteryzuje się zakrzywioną powierzchnią ekranu. Jeśli Full HD to za mało, może warto pomyśleć nad monitorem 4K. Tu ciekawą opcją dla graczy wydaje się Asus PG27UQ. Szczególnie dzięki częstotliwości odświeżania (144 Hz - co w przypadku 4K jest rzadkością). Ma 27-calowe ekran i obsługuje G-Sync, HDR i wiele innych opcji. Najgorsze jednak, że... kosztuje prawie 10 tysięcy złotych.

Naszym zdaniem, jeśli chcecie pokazać komuś, jak wielka jest Wasza miłość, powinniście kupić coś… efektownego. Np. 34 calową, zakrzywioną ultrapanoramę (proporcje ekranu 21:9) o rozdzielczości 3440x1440. Takim cudeńkiem jest na przykład Philips 349P7FUBEB. Niektórzy wolą pracować i grać na kilku monitorach, ale super szerokie ekrany 21:9 znalazły wielu zwolenników – również w naszej redakcji.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie