Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Kompendia 23 października 2019, 14:51

autor: Vergil

Wszystko o Need for Speed: Heat - wymagania, cena, samochody

Niniejszy artykuł stanowi kompendium wiedzy na temat Need for Speed Heat, czyli dwudziestej pierwszej odsłony cyklu gier wyścigowych wydawanych przez firmę Electronic Arts, która nawiązuje do kultowego Undergrounda.

Otwarty świat gry

W NFS Heat trafiamy do fikcyjnego miasta Palm City, wyraźnie wzorowanego na Miami. Do dyspozycji otrzymujemy rozległą mapę obejmującą zarówno samą metropolię, jak i okalające ją tereny.

W Palm City wyścigi są na porządku dziennym... i to dosłownie, gdyż odbywają się tu oficjalne mistrzostwa Speedhunters Showdown, w których spragnieni mocnych wrażeń kierowcy mogą stanąć do walki o zwycięstwo i pieniądze. Niemniej, najwyraźniej młodym zapaleńcom to nie wystarcza, gdyż nocą na ulicach miasta toczą się nielegalne wyścigi uliczne, gdzie stawką jest przede wszystkim reputacja. W związku z powyższym niespecjalnie dziwi, że stróże prawa nie przebierają w środkach, by zaprowadzić tu porządek.

Po zapadnięciu zmroku stosunkowo spokojne za dnia Palm City zmienia się nie do poznania. - Wszystko o Need for Speed: Heat - wymagania, cena, samochody - dokument - 2019-11-25
Po zapadnięciu zmroku stosunkowo spokojne za dnia Palm City zmienia się nie do poznania.
Need for Speed: Heat

Need for Speed: Heat