Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Kompendia 22 lipca 2019, 11:20

autor: Vergil

Wszystko o Watch Dogs Legion - data premiery, cena i wymagania sprzętowe

Niniejszy artykuł stanowi kompendium wiedzy na temat Watch Dogs Legion – trzeciej części popularnej serii gier akcji z otwartym światem, nad którą pieczę sprawuje firma Ubisoft. Tekst będzie uzupełniany o najciekawsze informacje i materiały.

Premiera i odbiór gry

Gra Watch Dogs: Legion zadebiutowała w towarzystwie wysokich ocen, których średnia na dzień przed premierą omawianego tytułu wynosiła 78% dla wersji na Xboksa One (według serwisu Metacritic). Poniżej znajdziecie listę wybranych not przyznanych przez branżowe media oraz zestawienie najważniejszych zalet i wad opisywanej produkcji, na które zwracali uwagę recenzenci.

 1. GRYOnline.pl – 7,5/10
 2. Game Informer – 9/10
 3. IGN – 8/10
 4. GameSpot – 8/10
 5. Shacknews – 8/10
 6. Wccftech – 7,9/10
 7. COGconnected – 75/100
 8. PCGamesN – 7/10
 9. GamesRadar+ – 3,5/5
 10. Metro GameCentral – 6/10
 11. VG247 – 3/5
 12. Videogamer – 5/10

Do najważniejszych zalet gry Watch Dogs: Legion z pewnością należy zaliczyć rozległy i dobrze odwzorowany świat pełen rozmaitych zadań oraz aktywności. Podobać się może również nowy system rekrutacji członków grupy DedSec i wachlarz hakerskich sztuczek, który z czasem rozszerzamy. Na pochwałę zasługuje również oprawa graficzna.

Niestety gra posiada również liczne wady, wśród których prym wiedze niespecjalnie interesująca fabuła, sztampowi antagoniści oraz nijakie postacie – mowa zarówno o NPC-ach, w których się wcielamy, jak i o bohaterach fabularnych. Ponadto rozgrywka jest powtarzalna, a w ciągu pierwszych kilku godzin produkcja pokazuje graczom wszystkie swoje najciekawsze elementy, przez co do zabawy szybko wkrada się monotonia.

 1. Recenzja gry Watch Dogs: Legion - bardzo bezpieczna i grzeczna rewolucja

W okolicach premiery gra posiadała także rozmaite błędy. Podczas gdy jedne psuły pliki zapisu, inne pozwalały graczom zostać milionerami, a jeszcze inny resetował konsolę Xbox Series X.

Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion