Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika

Technologie

Technologie 1 lipca 2019, 14:22

autor: Lazlo

30 tanich programów – najlepsze oferty ze Steam Summer Sale 2019

Letnia promocja na Steam to nie tylko tanie gry. Również wiele aplikacji i programów można teraz nabyć w wyjątkowo korzystnych cenach.

Jak się okazuje, na Steamie znajdziemy także aplikacje użytkowe... - 2019-07-01
Jak się okazuje, na Steamie znajdziemy także aplikacje użytkowe...

Wychodzimy z założenia, że nie samymi grami człowiek żyje, a letnia wyprzedaż na platformie Steam to niezła okazja, by powiększyć również nasz arsenał aplikacji użytkowych. Trzeba przyznać, że lista programów w sklepie Valve jest bardzo specyficzna, jednak znajdziemy w nim także sporo ciekawych, choć niekoniecznie bardzo znanych pozycji.

W zestawieniu znalazły się programy z różnych kategorii – od małych, acz użytecznych narzędzi, przez kombajny do obróbki grafiki, wideo i dźwięku, benchmarki, aż po aplikację pomagającą walczyć ze stresem.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z zestawem 30 najciekawszych naszym zdaniem aplikacji ze sklepu Steam, które objęte są letnią wyprzedażą i możemy je zakupić w promocyjnych cenach do 9 lipca.

NA DOBRY POCZĄTEK:

Nature Relax - 4,49 zł

Nature Relax jest prostą aplikacją, która za pomocą delikatnych dźwięków i muzyki pozwoli nam skoncentrować się na pracy, stworzyć klimat do myślenia lub po prostu odprężyć i odstresować się po ciężkim dniu. Szczególnie zachęcamy do skorzystania przed zostawianiem niektórych komentarzy na naszym Forum.

  1. Nature Relax na Steamie