Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 2 listopada 2017, 11:30

autor: Michał "Czarny Wilk" Grygorcewicz

Bez umiaru pożre gry oraz filmy, nie pogardzi też soczystym komiksem albo dobrze upieczonym serialem.

Gry listopada 2017 – najciekawsze premiery i konkurs

Jesienny przemarsz hitów trwa w najlepsze. W listopadzie zagramy w dodatek do Horizon Zero Dawn, wrócimy na II wojnę światową w Call of Duty: WWII, podbijemy odległą galaktykę za sprawą Battlefronta II... oraz pobawimy się z psami i kotami.

Listopad ani myśli odpuścić obfitującemu w premiery najgłośniejszych hitów październikowi. Przedostatni miesiąc roku postara się, żebyśmy mieli przy czym zarywać noce – czy to tocząc brutalną walkę na polach drugiej wojny światowej, czy to przy akompaniamencie odgłosów mieczy świetlnych podbijając kosmos, czy to zarządzając w pocie czoła klubem piłkarskim, czy też po prostu skupiając się na wychowywaniu wirtualnych psów i kotów.

Do głównego starcia o portfele graczy dojdzie między dwiema sieciowymi strzelankami – Call of Duty: WWII oraz Star Wars: Battlefront II. Pierwsza stanowi długo wyczekiwany powrót serii do realiów II wojny światowej po tym, jak w ostatnich latach kolejne odsłony zabierały nas coraz dalej w przyszłość. Druga natomiast skupi się na możliwie najbardziej wciągającym przedstawieniu kosmicznych potyczek znanych z kultowej kinowej sagi wykreowanej przez George’a Lucasa i aktualnie rozwijanej pod egidą Disneya. Będzie to o tyle ciekawy pojedynek, że choć obie gry są mocno wypatrywane, każda zdążyła też wzbudzić sporo obaw wśród oczekujących na nie graczy...

Posiadacze PlayStation 4 powrócą do niezwykłego świata Horizona, w którym ludzkość musiała oddać palmę pierwszeństwa naturze... oraz przypominającym dinozaury maszynom. Aloy uda się na mroźną północ, gdzie odkryje kolejne tajemnice przeszłości.

Które mroźne pole walki wybierzecie w listopadzie? Ardeny w Call of Duty: WWII czy Hoth w nowym Battlefroncie? ;-) - 2017-11-02
Które mroźne pole walki wybierzecie w listopadzie? Ardeny w Call of Duty: WWII czy Hoth w nowym Battlefroncie? ;-)

Posiadacze konsol ósmej generacji w końcu także otrzymają szansę na założenie wirtualnej rodziny – czwarta część Simsów po trzech latach od debiutu zmierza właśnie na ten sprzęt. Usatysfakcjonowani będą również sympatycy pecetowej wersji tego tytułu oraz miłośnicy domowych zwierzątek, którzy wreszcie zyskają możliwość zajmowania się swoimi pupilami, tj, psami i kotami, w najnowszych dodatku.

Fani motoryzacji jeszcze nie zdążyli odetchnąć po starciu Gran Turismo i Forzy, a tu na linię startu wjeżdża kolejny zawodnik. Nowe Need for Speed to przede wszystkim inspirowana pierwszą odsłoną Szybkich i wściekłych historia oraz to, co w cyklu najlepsze – mocno zręcznościowy, stawiający na szybkość i widowiskowość model jazdy.

KONKURS! Wygraj najbardziej oczekiwaną przez siebie premierę miesiąca!

Zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest wskazana w komentarzu pozycja na wybraną platformę. Użytkownik, którego post zostanie nagrodzony, otrzyma najbardziej oczekiwaną przez siebie grę.

Aby wygrać, do 29 listopada 2017 roku trzeba podać najbardziej wypatrywany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić swój wybór. Opinię tę należy umieścić w komentarzu pod niniejszym artykułem. Dodatkowo, będąc zalogowanym, należy odszukać wybraną produkcję w naszej encyklopedii gier i przyznać jej „łapkę w górę”. Trafi ona wówczas do kolekcji gier użytkownika. Najpierw jednak koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra Miesiąca”, jego akceptacja jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w zabawie.

W poprzedniej edycji konkursu wygrał komentarz użytkownika Trytyk.

Nagrody w konkursie sponsoruje SKLEP GRYOnline.pl.

TWOIM ZDANIEM

Na którą grę listopada czekasz najbardziej?

Call of Duty: WWII
23,1%
Star Wars: Battlefront II
19%
NiOh (PC)
14,7%
Need for Speed: Payback
11,6%
Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds
9,5%
Inna
6,5%
Football Manager 2018
4%
Sonic Forces
3,1%
L.A. Noire (PS4, XONE, Switch)
3%
LEGO Marvel Super Heroes 2
2,8%
Hand of Fate 2
1,4%
The Sims 4 (PS4, XONE)
1,3%
Zobacz inne ankiety
Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII

Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II

LEGO Marvel Super Heroes 2

LEGO Marvel Super Heroes 2

Need for Speed: Payback

Need for Speed: Payback

NiOh Remastered: Edycja kompletna

NiOh Remastered: Edycja kompletna

Sonic Forces

Sonic Forces

Horizon: Zero Dawn - The Frozen Wilds

Horizon: Zero Dawn - The Frozen Wilds

Hand of Fate 2

Hand of Fate 2

Football Manager 2018

Football Manager 2018

Gry stycznia 2018 – najciekawsze premiery i konkurs
Gry stycznia 2018 – najciekawsze premiery i konkurs

Początek roku to przede wszystkim uczta dla fanów bijatyk – w krótkim odstępie czasu wyjdą Dragon Ball FighterZ i Street Fighter V: Arcade Edition, aż dwaj solidni pretendenci do miana gatunkowego króla. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy gier RPG.

Gry grudnia 2017 – najciekawsze premiery i konkurs
Gry grudnia 2017 – najciekawsze premiery i konkurs

Sezon premier największych hitów za nami. Grudzień upłynie nam głównie przy remasterach klasyków oraz debiutach większych i mniejszych dodatków do gier. Pojedynczymi wyjątkami są m.in. trzecia odsłona SpellForce oraz polskie Seven: The Days Long Gone.

Gry października 2017 – najciekawsze premiery i konkurs
Gry października 2017 – najciekawsze premiery i konkurs

Październik kontynuuje wrześniowy trend i serwuje nam kilka długo wyczekiwanych hitów. Głównym daniem dla wielu graczy będzie powrót Assassin’s Creeda, coś dla siebie znajdą także fani samochodówek, platformówek, strzelanek i strategii.