Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Offensive Combat WWW

Offensive Combat to rozgrywany z poziomu przeglądarki sieciowy FPS. Autorzy wykorzystali model darmowy uzupełniony o dobrowolne mikropłatności. Gra koncentruje się na trybie mulitplayer, w ramach którego rywalizujemy z graczami z całego świata.

Akcji, zagraj za darmo, FPS.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Offensive Combat | WWW

Prace nad grą Offensive Combat na WWW zostały wstrzymane i nie będą kontynuowane

WWW
Okładka Offensive Combat (WWW)
Offensive Combat

Offensive Combat to gra FPS oparta na modelu darmowym z mikropłatnościami. Jest to debiutancki projekt niezależnego studia U4iA Games. Pracujący tam ludzie nie są jednak amatorami. Firmę założyło dwóch byłych pracowników firmy Activision - Dusty Welch oraz Chris Archer, którzy wcześniej pracowali nad takimi seriami jak m.in. Call of Duty, Doom, Guitar Hero, Spider-Man czy Tony Hawk’s Pro Skater.

Gra jest strzelanką, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Autorzy nie zawracali sobie głowy trybem dla pojedynczego gracza i zamiast tego skoncentrowali się wyłącznie na rozgrywkach wieloosobowych.

Offensive Combat powstało na silniku Unity i w całości rozgrywane jest z poziomu przeglądarki. Gra posiada również edycje na smartfony oraz tablety i wszystkie wersje są ze sobą ściśle zintegrowane. Dzięki temu że posiadacze różnych sprzętów mogą rywalizować na tych samych serwerach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 9.1 / 10 na podstawie 16 głosów czytelników.

Gry podobne do Offensive Combat

Wymagania wiekowe Offensive Combat

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Weterani z Activision zapowiedzieli darmowego FPS-a Offensive Combat
Weterani z Activision zapowiedzieli darmowego FPS-a Offensive Combat

wiadomość17 maja 2012

Założone przez byłych pracowników firmy Activision studio U4iA Games zapowiedziało sieciowego FPS-a Offensive Combat. Gra wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
07.08.2013 14:22
Frenu
1
Junior

Gra warta polecenia :P