Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 16 sierpnia 2016, 10:05

autor: Aidan

Znamy datę premiery Fallout 4: Nuka World

Studio Bethesda Softworks ogłosiło datę wydania ostatniego oficjalnego DLC do Fallout 4. Do nuklearnego Disneylandu - Nuka World - wejdziemy już 30 sierpnia.

Studio Bethesda Softworks poinformowało, że Nuka World, czyli szóste i zarazem ostatnie rozszerzenie do czwartej pełnoprawnej odsłony cyklu Fallout, zadebiutuje już pod koniec tego miesiąca, czyli 30 sierpnia. Data ta dotyczy wszystkich platform, na które została wydana podstawowa wersja gry, ponadto rozszerzenie wlicza się w pakiet objęty przez opcjonalną przepustkę sezonową.

Nawet postapokaliptyczny świat potrzebuje własnego Disneylandu. - Znamy datę premiery Fallout 4: Nuka World - wiadomość - 2016-08-16
Nawet postapokaliptyczny świat potrzebuje własnego Disneylandu.

Fallout 4: Nuka World umożliwi graczom zwiedzającym nuklearne pustkowia udanie się do ogromnego centrum rozrywki poświęconego jednej z ikon świata serii – napojowi Nuka Cola. Sam park, obecnie zamieszkany przez zwalczające się nawzajem gangi szabrowników, został podzielony na kilka stref, wśród których znajdziemy takie perełki jak Safari Adventure oraz Jungle Zone. Oczywiście nowe tereny do eksploracji to tylko początek, jako że rozszerzenie doda do świata gry kolejne zadania, tak poboczne jak i należące do głównej osi fabularnej. Wisienkę na torcie stanowi zwiększenie dostępnych rodzajów ekwipunku. Ogłoszenie daty premiery nowego DLC zostało poparte przez studio opublikowaniem trailera, który możecie obejrzeć poniżej. Koszt zakupu Nuka World to obecnie 20 euro.

Fallout 4 to kolejna odsłona kultowego już cyklu gier osadzonych w postnuklearnym świecie. Gracz wciela się w niej w samodzielnie wykreowanego bohatera posiadającego pełną swobodę działania oraz szeroki wpływ na otaczający go świat i bohaterów niezależnych.

Znamy datę premiery Fallout 4: Nuka World - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.