Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 14 maja 2007, 09:58

Studio Liquid Development pracuje nad modelami do trzeciego Fallouta?

Firma Liquid Development od lat pomaga twórcom programów rozrywkowych w tworzeniu trójwymiarowych modeli. Studio współpracowało już z wieloma developerami, m.in. z Firaxis Games, Lionhead Studios, czy Relic Entertainment. Pomagało też twórcom czwartej odsłony cyklu The Elder Scrolls i niewykluczone, że Bethesda ponownie skorzystała z usług Amerykanów, tym razem przy produkcji trzeciego Fallouta.

Firma Liquid Development od lat pomaga twórcom programów rozrywkowych w tworzeniu trójwymiarowych modeli. Studio współpracowało już z wieloma developerami, m.in. z Firaxis Games, Lionhead Studios, czy Relic Entertainment. Pomagało też twórcom czwartej odsłony cyklu The Elder Scrolls i niewykluczone, że Bethesda Softworks ponownie skorzystała z usług Amerykanów, tym razem jednak przy produkcji trzeciego Fallouta.

Jeden z użytkowników oficjalnego forum poświęconego grze Fallout 3, podzielił się ze światem swoimi podejrzeniami dotyczącymi udziału studia Liquid Development w produkcji nowej odsłony popularnego cyklu. Jego uwagę zwróciły obrazki prezentujące modele, które zostały opublikowane na stronie amerykańskiej firmy. Niektóre z nich, jak te zaprezentowane poniżej, jego zdaniem idealnie pasują do programu tworzonego przez Bethesda Softworks. Na potwierdzenie tych podejrzeń musimy jednak poczekać.

Wszystkie, stworzone przez Liquid Development modele można podziwiać na oficjalnej stronie firmy.

Studio Liquid Development pracuje nad modelami do trzeciego Fallouta? - ilustracja #1
Studio Liquid Development pracuje nad modelami do trzeciego Fallouta? - ilustracja #2
Studio Liquid Development pracuje nad modelami do trzeciego Fallouta? - ilustracja #3
Studio Liquid Development pracuje nad modelami do trzeciego Fallouta? - ilustracja #4
Studio Liquid Development pracuje nad modelami do trzeciego Fallouta? - ilustracja #5
Studio Liquid Development pracuje nad modelami do trzeciego Fallouta? - ilustracja #6